Düzenli Evimiz & Hayatımız

Geçmiş olsun neyin var?
Romatizma bide 2 3 aydır toparlayamadim bir ara ateşim o kadar yükseldiki havale geçirecektim iltihap iğneleri ağrı kesiciler ilaçlar daha kendime gelemedim hep ağrım var yorgunum birşey de çıkmıyor

Elinize sağlık ne güzel temiz oldu süpürülmüş ev kendini hemen belli ediyor
Teşekkür ederim birazda düşündükçe işler gozumde büyüyor büyük bahar temizliği yapılacak bayramda geliyor duvarlar camlar halilar mutfak nasıl olacak bilmiyorum bir yardım edenim de yok

Teşekkür ederim birazda düşündükçe işler gozumde büyüyor büyük bahar temizliği yapılacak bayramda geliyor duvarlar camlar halilar mutfak nasıl olacak bilmiyorum bir yardım edenim de yok
Hepsini birden yapamazsın yavaş yavaş yap. Odaları bölerek yapabilirsin belki.

Romatizma bide 2 3 aydır toparlayamadim bir ara ateşim o kadar yükseldiki havale geçirecektim iltihap iğneleri ağrı kesiciler ilaçlar daha kendime gelemedim hep ağrım var yorgunum birşey de çıkmıyor
Geçmiş olsun Allah şifa versin 🙁 uzun zamandır geçmiyorsa başka bir hastaneye gitsen ?

Hoş geldiniz😊 Herşey hal olur inş.ben de çok durgunum bu aralar enerjisizim.
Herşeyi yapamam bayram sonrası temizliği detaylı düşünüyorum.🥴

Bende bayram sonrası köye tadilat temizlgii olcak
Burda çok yuklenmicsm o sebeple
Bayramim birinci günü öğleden sonra gibi annenme gidicem 2. Günüde eşimle döncem akşam annem ablam yeğen arefeden geliyorlar
Arefeden yemekler tatlı yapcam
Temizlik cam tül eklicem sadece
Bayramın hemn sonrssi köyde tadilat baslicak ee ortalkk toz toprak olcak orası hepten dip köşe olcak neden yorcam kendkmi burda
Cam tül eklicem o kadar ramazan girişinde yaptığım gibi
Pazı kavurması yaptım bende bugün ek olarak yarın yemek yapcam cumartesi eşim evde olcak o seblle
Pazar evdeyiz iftara
Pazartesi eltimdeyix yine başka da gitcek yer kalmıyor zaten yavaştan halledicem burdakk iside

Hiç birimizin yok. Olanlar da hiç oturmuyor inanın onlarda çalışıyorlar.
İşler birikmiş şu an o yüzden öyle geliyor boğuyor sizi.
Hİç bir şey birden olmaz. Öncelik sırasına göre mantıklı şekilde parça parça oda oda temizlenir.

Ben de çok ağrı çekiyorum teşhis konmuş bir romatizma varsa zaten ağrı yapıyordur ama psikolojik ağrılarda çok fazla oluyor.
Fmf olabilir mi? Fmf de yoksa fibromiyalji ağrı hastalığı zaten hepsi ihtimal işte

X