Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hoşgeldiniz kendinizi tanıtır mısınız?
Hoş buldum ev hanımıyım 36 yaşındayım 1 oğlum var evimde düzen olmasini istiyorum biraz rahatsızım son bir kaç ay hastalıklarla geçti evde düzen müzen kalmadı
İşin gerçeği ev işi yapmayı da çok sevmiyorum bıkmışım galiba yeniden düzen i sağlamak için yardım almak motive olmak istiyorum
Eşim 3 vardiye duzeni ile çalışıyor yeme içme uyku düzeni malesef kuramadım 4 yıldır
Umarım herşey güzel olur

Hemen kalkıp ortalığı toplamakla başlayın mesela yazın buraya da yazmak çok iyi geliyor

Bu donem geldi cocuk o yuzden bilemedik. Futbol hic oynamiyormus top falan dusundum de bunlar oynarken gelmiyormus. Oyuncak cok mu bebeksi olur acaba
bizimkiler de arada bir yapıyor kalem kutusu ile boya almıştık 1. Yada 2 sınıfta şimdi değişti hediyeler bardak almışlardı bu sene şapka almıştı oğlum da

Sahurdan sonra yatmamıştım ben okumalarım vardı çocukları bekledim.

Okuldan sonra çiçekçime gittim bahar havası soludum bayıldım çiçeklere

Leylak fidesi 100 liraydı aradaki farka bak benden başka kimseye mantıklı gelmediği için ulan dedim bunun çiçeği geçiyor zaten gel sen onun yerine şebboyun kelleşti onu çoğalt sene boyunca açsın

Küçük kök sardunyalar gördüm daha hesaplıydı zehirli ok girdi bi kere duramadım.

Sardunyamı şebboyu aldım geldim e noldu aklım leylakta kaldı.

Bonusum evde yerin kaldı mı ki

Hoşgeldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…