Düzenli Evimiz & Hayatımız

zannedersem evin boyası orkide suan.
rengi bu şekilde çünkü

Tünaydın selamlar
Bugun de sabrediyorum.
Yarın bütün nevresimleri yıkıcam, evi sirkeyle çamaşır suyuyla silicem hastalıklar gitsin
Çocukları da yıkarım
Şöyle yeniden ayağa kalkalım.

Salondaki koltukların havası değişsin diye netten kırlent kılıfı almıştım. Şimdi geldi kargo.
Neşelendim
Ama işte ortamımızda kasvet var, her yerde peçeteler battaniyeler yastıklar.
Kocam işe gidemiyor hala
Oğlanım arada ateşleniyor.Gece hep uyanıktı, ateşli sohbetler etti yine
Kızlarım okula gitti maşallah daha iyiler.

Onları okula gönderirken bulaşık mak boşalttım.
Şimdi şöyle bir ortalığı gezicem biraz hareketlenmem lazım benim de.
Valla hastadan beter oldum haa.
Hışır oldum deriz, öyle oldum
Şahlanıyorum bugun.

Yani inşallah
Allahım en azından niyetim o yönde

Geçecek geçecek inşallah. Hep beraber başlayalım temizliğe benimde şahlanmam lazım.

Kizlar fikirlerinize ihtiyacım var. Cocuklar cekilis yapmis aralarinda. 2.sinif erkek cocuguna ne alabilirim?
Benim oğlum 3 buçuk yaşında dinozorları kepçeleri robotları arabaları seviyor.
Daha büyüyünce geçer mi bilmem ama 2. Sınıf çocuğu da oyun çocuğu.
Şöyle ufak ama hoş bir araba olabilirr.
Çekilişse parası da sınırlıdır ona göre bişey bulursun.
Puzzle olabilir çok parçalı.

Evet oyuncagi dusundum emin olamadim kitap falan da sevinecegini hic sanmam. Sinir 150 tl. Set tarzi bakayim o zaman oyuncakta karar kildim su an

Bu donem geldi cocuk o yuzden bilemedik. Futbol hic oynamiyormus top falan dusundum de bunlar oynarken gelmiyormus. Oyuncak cok mu bebeksi olur acaba
Benim oğlan kilitli günlük aldırdı bana defterlere çok meraklı mesela. Öyle bir şey olabilir. Kalemlik olabilir, bir kaç değişik kalem açacak vs olabilir.

Evet araba genelde çok seviyorlar.

Benim oğlan kilitli günlük aldırdı bana defterlere çok meraklı mesela. Öyle bir şey olabilir. Kalemlik olabilir, bir kaç değişik kalem açacak vs olabilir.
Senin oglan ayrı ya kucuk mucit evet kalemlik ve farkli kalemler olabilir. Sor dedim oglana surprizin manasi kalir mi diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…