Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hoşgeldiniz kendinizi tanıtır mısınız?
Hoş buldum ev hanımıyım 36 yaşındayım 1 oğlum var evimde düzen olmasini istiyorum biraz rahatsızım son bir kaç ay hastalıklarla geçti evde düzen müzen kalmadı
İşin gerçeği ev işi yapmayı da çok sevmiyorum bıkmışım galiba yeniden düzen i sağlamak için yardım almak motive olmak istiyorum
Eşim 3 vardiye duzeni ile çalışıyor yeme içme uyku düzeni malesef kuramadım 4 yıldır
Umarım herşey güzel olur

Hoş buldum ev hanımıyım 36 yaşındayım 1 oğlum var evimde düzen olmasini istiyorum biraz rahatsızım son bir kaç ay hastalıklarla geçti evde düzen müzen kalmadı
İşin gerçeği ev işi yapmayı da çok sevmiyorum bıkmışım galiba yeniden düzen i sağlamak için yardım almak motive olmak istiyorum
Eşim 3 vardiye duzeni ile çalışıyor yeme içme uyku düzeni malesef kuramadım 4 yıldır
Umarım herşey güzel olur

Hemen kalkıp ortalığı toplamakla başlayın mesela yazın buraya da yazmak çok iyi geliyor

Bu donem geldi cocuk o yuzden bilemedik. Futbol hic oynamiyormus top falan dusundum de bunlar oynarken gelmiyormus. Oyuncak cok mu bebeksi olur acaba
bizimkiler de arada bir yapıyor kalem kutusu ile boya almıştık 1. Yada 2 sınıfta şimdi değişti hediyeler bardak almışlardı bu sene şapka almıştı oğlum da

Sahurdan sonra yatmamıştım ben okumalarım vardı çocukları bekledim.

Okuldan sonra çiçekçime gittim bahar havası soludum bayıldım çiçeklere :KK36:

Leylak fidesi 100 liraydı aradaki farka bak benden başka kimseye mantıklı gelmediği için ulan dedim bunun çiçeği geçiyor zaten gel sen onun yerine şebboyun kelleşti onu çoğalt sene boyunca açsın 🤦🏻‍♀️

Küçük kök sardunyalar gördüm daha hesaplıydı zehirli ok girdi bi kere duramadım.

Sardunyamı şebboyu aldım geldim e noldu aklım leylakta kaldı.

Sahurdan sonra yatmamıştım ben okumalarım vardı çocukları bekledim.

Okuldan sonra çiçekçime gittim bahar havası soludum bayıldım çiçeklere :KK36:

Leylak fidesi 100 liraydı aradaki farka bak benden başka kimseye mantıklı gelmediği için ulan dedim bunun çiçeği geçiyor zaten gel sen onun yerine şebboyun kelleşti onu çoğalt sene boyunca açsın 🤦🏻‍♀️

Küçük kök sardunyalar gördüm daha hesaplıydı zehirli ok girdi bi kere duramadım.

Sardunyamı şebboyu aldım geldim e noldu aklım leylakta kaldı.
Bonusum evde yerin kaldı mı ki 🤭

Umarım herşey güzel olur
Hoşgeldiniz 💐

X