Düzenli Evimiz & Hayatımız

Lahana sarmasına patates yemeğine koyardı annem değişik hoş olurdu
Yaprak sarmasina reyhan cok yakisiyor.
Yozgat ta yasarken arkadas cevrem vardi bol bol yaprak sararlardi.bi gün dedim sizin bu yaprak sarmasinda bilmedigim ama cok guzel bi tat var bu nedir dedim.düsündüler reyhandir dediler.ben hic adanada bilmiyordum reyhani.cok güzel tat veriyor ama gercekten

Yaprak sarmasina reyhan cok yakisiyor.
Yozgat ta yasarken arkadas cevrem vardi bol bol yaprak sararlardi.bi gün dedim sizin bu yaprak sarmasinda bilmedigim ama cok guzel bi tat var bu nedir dedim.düsündüler reyhandir dediler.ben hic adanada bilmiyordum reyhani.cok güzel tat veriyor ama gercekten
Sarmaya kus uzumunu yakistirmiyorum bir tek farkli her baharat lezzet katiyor.

Tubismavis Tubismavis dua ettim senin icin.öyle icten yazmissinki ta burdan hissettim duygunu.
Rabbim hayırli bi evlat nasip etsin sana en yakin zamanda
Derenim Allah razı olsun senden 🌺 hepinizden 🥰
Çok teşekkür ederim 🥰 amin inşallah en hayırlı zamanda. 🌺

Kızlar sabah namazından sonra öğleye doğru öyle güzel bı rüya gordumki hemde duamda bulunduğum isteğimde ki gibi
Birine solemezsem catlicam

Çok mutlu çok ürkek uyandım

Rüyamda hamile olduğunu öğreniyordum
Eşime babaneme soluyorum babaneye sariliyorum gözlerim doluyor

Sonra ultrason gibi biside anımsıyorum sanki

Ama sanki gerçek gibiydi
Bugün test alcaktim ama çıkmaz diye almadım o testlere de pek güvenmiyorum acikcasii

İlacı bıraktıkdan 3 gün sonra adet oluyordum bugün üçüncü gün oruç bozulcak diye aklm çıktı ama hala olmadim
Olcam ama sanirim bilemiyorum ki
Arefe ye kadar olmazsasm o zaman alırm ne olur ne olmaz diye
Hatta bu cumartesi ve pazar o kadar bile beklemeden alırım hafta icid de kan veririm sağlık ocağına
Duamda şunu diledim rabbim hamileysem hissetir bana bunu bildir yanlss yapmiyim diye
Değilsemde adetim gecikmeden umutlanmiyim dedm öğleye doğru o rüyayi gördüm uyandım karnımı elledim
Etkisinden çıkamadım
Pazar arabam yoktu 😅 sırf ne olur ne olmaz diye pazar arabası aldım onla geldillm kaç zamandır alcaktim ama bu vesile oldu sanırım
Ama o kadar mı gerçekçi olur yaaa daha öncede buna benzer rüyalar gördüm ama bu daha gerçekçydi yaa
Rabbim hayirlira çıkarsın inşallah ♥️
Ama nasıl mutlu uyandım yaaaa öyle bişi olsa bayram sabahı herkese müjde versem 🥰ne güzel olurdu
Öyle evlatlar var ki bir ömür varlığı yokluğu belli olmayan anneler elinde perişan oluyor.

Dilerim allahim senin gibi merhametli sefkatli bir annenin kucağını tez vakitte doldursun tubisimm. Seninde diğer kizlarin da.

Allah kadir gecesinde bize hayir haber verdirmeyi nasip etsin sana. Varlikta yoklukta allahtan, o hayri bilir. Bunu unutmayalim 🙏❤️

Öyle evlatlar var ki bir ömür varlığı yokluğu belli olmayan anneler elinde perişan oluyor.

Dilerim allahim senin gibi merhametli sefkatli bir annenin kucağını tez vakitte doldursun tubisimm. Seninde diğer kizlarin da.

Allah kadir gecesinde bize hayir haber verdirmeyi nasip etsin sana. Varlikta yoklukta allahtan, o hayri bilir. Bunu unutmayalim 🙏❤️
Balım 😍 jesim ♥️ amin inşallah ♥️ bel bağlamiyorum tabiki eğer olmazsa da dünyanın sonu değil
Rabbim ne dilerse o olur elhamdülillah 🥰

Hayırlı bereketli sahurlar :KK68:

Screenshot_20230412-044431_Instagram.jpg

X