Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar sabah namazından sonra öğleye doğru öyle güzel bı rüya gordumki hemde duamda bulunduğum isteğimde ki gibi
Birine solemezsem catlicam

Çok mutlu çok ürkek uyandım

Rüyamda hamile olduğunu öğreniyordum
Eşime babaneme soluyorum babaneye sariliyorum gözlerim doluyor

Sonra ultrason gibi biside anımsıyorum sanki

Ama sanki gerçek gibiydi
Bugün test alcaktim ama çıkmaz diye almadım o testlere de pek güvenmiyorum acikcasii

İlacı bıraktıkdan 3 gün sonra adet oluyordum bugün üçüncü gün oruç bozulcak diye aklm çıktı ama hala olmadim
Olcam ama sanirim bilemiyorum ki
Arefe ye kadar olmazsasm o zaman alırm ne olur ne olmaz diye
Hatta bu cumartesi ve pazar o kadar bile beklemeden alırım hafta icid de kan veririm sağlık ocağına
Duamda şunu diledim rabbim hamileysem hissetir bana bunu bildir yanlss yapmiyim diye
Değilsemde adetim gecikmeden umutlanmiyim dedm öğleye doğru o rüyayi gördüm uyandım karnımı elledim
Etkisinden çıkamadım
Pazar arabam yoktu 😅 sırf ne olur ne olmaz diye pazar arabası aldım onla geldillm kaç zamandır alcaktim ama bu vesile oldu sanırım
Ama o kadar mı gerçekçi olur yaaa daha öncede buna benzer rüyalar gördüm ama bu daha gerçekçydi yaa
Rabbim hayirlira çıkarsın inşallah ♥️
Ama nasıl mutlu uyandım yaaaa öyle bişi olsa bayram sabahı herkese müjde versem 🥰ne güzel olurdu
Tubişim rabbim en kısa zamanda sağlıkla bi bebiş versin sana rüyanı hayra çıkarsın tam şu an ezan okunuyor rabbim duamı kabul etsin 🤲🏻

Oyy ben sizinle ne paylaşıcam kızlar bi aksilik olmazsa Rabbim nasip ederse cumartesi ufak bir kuzen arkadaş grubu olarak dışarda olucaz.
Ayasofya' da teravih kılma niyetimiz var inşallah heyecan yaptım ❤

Açıldığından beri bir türlü gidememiştim bu zamana nasipmiş demek

Son düzenleme:
Oyy ben sizinle ne paylaşıcam kızlar bi aksilik olmazsa Rabbim nasip ederse cumartesi ufak bir kuzen arkadaş grubu olarak dışarda olucaz.
Ayasofya' da teravih kılma niyetimiz var inşallah heyecan yaptım ❤

Açıldığından beri bir türlü gidememiştim bu zamana nasipmiş demek
Ne güzel 😊İnşAllah gitmeniz nasip olur canım benim ❤️

Kızlar evimi boyatacagım.
Mobilyalarım genel olarak vizon ve kahve.
Şöyle diyeyim koltuk takımım vizon.
Yatak odam 2005 senesinde evlenirken aldıgım kiraz ağacı ve kremden oluşuyor.
Kızımın odası ise beyaz.
gri tonları istiyorum ama acaba uyar mı diye de düşünmeden edemiyorum.
Evin duvar boyası sütlü kahve tonlarında gibi bir şey.

X