Düzenli Evimiz & Hayatımız

Slm kizlar.cocuklar okula gönderildi.
Dun sildigim koktuklarimin örtülerini serdim
Yataklari her tarafi duzenledim
Camasir yikandi astim
Salon ve mutfak süpürüp silindi
Dün yarim kalan mutfak dolabi icleri temizligini tamamladim.cok sukur mutfak dolap lari bitti.
Patlıcan dolmasi yaptım. Öglen çoğunu yediler😁
Bulasik mak.yan ve alt kismini sildim
Cam.mak.yuzeyini sildim
Sofralar cirpildi.
Mutfak tamam.hafta sonu camlar ve perde lerinyapmistim.halilarin hepsini esim yikadi sagolsun .koltuklarda silindi. Bayagi kis temizligini kolayladim.yarinda Allah izin verirse evin tüm kapilarini silecem.

Ben çok korkarim hem kediden hem köpekten.hic cesaretim yok

Ah tanışıyor olsaydık keşke, nasıl alıştırırdım seni, sevmelere doyamazdın :KK200:
Onlarsız yaşayamam gibi geliyor, evde de bir kızım var ama sokak hayvanları bambaşka bir dünya
Bu da kızım, adı da Kızım :)) evimizin her bi şeyi :)))

WhatsApp Image 2022-07-18 at 10.46.42.jpeg

Aldım kaptanım. Alt kısmını da açıp temizleyeyim☘️
Şifayı kapmışım sanırım, geniz yanması ile uyandım. Sirkeli su ile gargara ve buruna şu çekme yaptım yandıııııım 😵‍💫😵‍💫 aferin attım bir tanede. Hasta olamam okula gidip geliyorum lüks hastalık bana🥴

Biz de eşim hariç ailecek hastayız 🥴 bugün aile hekimimizin esnek günü 5.30 gibi ma aile bi görüneceğiz
Çok geçmiş olsun☘️
Slm kizlar.cocuklar okula gönderildi.
Dun sildigim koktuklarimin örtülerini serdim
Yataklari her tarafi duzenledim
Camasir yikandi astim
Salon ve mutfak süpürüp silindi
Dün yarim kalan mutfak dolabi icleri temizligini tamamladim.cok sukur mutfak dolap lari bitti.
Patlıcan dolmasi yaptım. Öglen çoğunu yediler😁
Bulasik mak.yan ve alt kismini sildim
Cam.mak.yuzeyini sildim
Sofralar cirpildi.
Mutfak tamam.hafta sonu camlar ve perde lerinyapmistim.halilarin hepsini esim yikadi sagolsun .koltuklarda silindi. Bayagi kis temizligini kolayladim.yarinda Allah izin verirse evin tüm kapilarini silecem.
Ben de kuru dolma yapayım😻
Ah tanışıyor olsaydık keşke, nasıl alıştırırdım seni, sevmelere doyamazdın :KK200:
Onlarsız yaşayamam gibi geliyor, evde de bir kızım var ama sokak hayvanları bambaşka bir dünya
Bu da kızım, adı da Kızım :)) evimizin her bi şeyi :)))

Eki Görüntüle 3140717
Çok tatlı😻😻

Son bir haftadir isteksizlik var ustumde, ev kotu durumdaydi :olamaz: evi oyle gordukcede fenalasmaya basladim artik 🤣 kendimi toparlayip giristim eve dogumgunu falan dinlemedim yani😂
Valla haklısın evi darma duman görürsem fenalık basıyor bana eşime sarıyorum hatta🤣🤣 Çünkü yap yap bazen bilerek dağıtıyorlar yada toplamıyorlar bu beni çok üzüyor.

Selamlar:)
Şifayı kapmışım sanırım, geniz yanması ile uyandım. Sirkeli su ile gargara ve buruna şu çekme yaptım yandıııııım 😵‍💫😵‍💫 aferin attım bir tanede. Hasta olamam okula gidip geliyorum lüks hastalık bana🥴
Geçmiş olsun Negocum 🌸

Arkadaşlar ben geçen yaz annemin köyüne gittim eşimle. Annem bize yastık verdi eski zaman yastığı hani büyük tek yastıklardan. Eskilerin bir yastıkta kocadıkları. Eşim ona hayran oldu. Biz de bundan alalım diye tutturdu, yorgancıya gidip yaptırdık 140*50 ebatında.
Şimdi de yastık yüzü sıkıntı oldu. Yorgancılar yastık kılıfı da dikiyor ama hiç düz renk yok dallı güllü çok iç karartıcı desenler ve ben de nevresim takımlarının tek tek olan yastıklarını ortadan birleştirip diktim ve tek yastık yüzü yaptım. Elim dikişe yatkındır makine olmadan da makine dikişi oldu. Eşim diyo ki bunlar çok saçma değil mi?
Değil tabii. Bir yastık yüzü için 100 küsür lira istiyorlardı bence çok fazla ve evdekilere de uyumsuz.
İlk yaptığıma önce itiraz etti ama şimdi beğeniyor. Kalanları da öyle yapsam mı?

X