Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yargı izleyicileri az kaldı yeni bölüme🌠
Ceylini seven var mı Allahşkına.
Saydıra saydıra izliyorum, nefret edilesi bir karakter. Hadsiz, yalancı, ukala, saygısız, işgüzar!!! !! ! ! !
:kusmuk:
Kustum, gidiyorum 🤣😄
İsmini unuttum ama çok beğeniyorum ne yalan söylim su gibi doğal bi güzelliği var.🙈
Dizide ki karakterini bilemiyeceğim.😅

the-rabbit-surprised.gif
Hahaha yüz ifadesine bayıldım bittim çok komik yaahaa🤣🤣
Kahkahalar attım Allah 'ta seni güldürsün..😆

Alerji konusunda çok haklısın ona göre deterjanları kullanman gerekli.
Ben vikingin alırdım bi ara a101 'den güzeldi deterjanları.Veganmış sanırım daha iyileri vardır tabi ki kızımında deterjanlarını değiştirmek istiyorum.Alerjik bi çocuk daha dikkatli olmak istiyorum cildi çok hassas.Hiç bize çekmemiş.😐
Oğlanda çilekli meyve suyu içmiş ağzının üzerinde bi leke oğlum git ağzını yıka diyorum ćocuk yıkamış meğersem sen şalgam da içmezsin bu ne leke dedim.Yaklaşınca anladım alerji olmuş alerji şurubunu verdim inş.yarina geçer okula gidicek ya bıyık gibi duruyor😁
Ah kıyamam kuzuya, alerji bela bir illet, tuhafı 40 yaşıma kadar hiç şikayetim olmadı, son beş yıldır çok şeyi eledim hayatımdan, deterjanlar, yumuşatıcılar, hazır gıdalar, fazla toz tutan eşyalar, çok zor alerji ile yaşamak. 40 tan sonra aşı tedavisi uygulanmıyor ama çocuk için yapılabilir, bir araştır istersen. Yetişkinler idare ediyor ondan bundan vazgeçip ama çocuk için çok zor😔

İsmini unuttum ama çok beğeniyorum ne yalan söylim su gibi doğal bi güzelliği var.🙈
Dizide ki karakterini bilemiyeceğim.😅
Pınar Deniz 👌🏼
Açıkcası doğal güzelliğini ve oyunculuğunu çok beğeniyorum.
Ama oynadığı karakter çok fena 😄 ondan kızgınım yaniii, gıcık bir kız dizide. 😉

Saydıra saydıra izliyorum, nefret edilesi bir karakter. Hadsiz, yalancı, ukala, saygısız, işgüzar!!! !! ! ! !
Kustum, gidiyorum 🤣😄
Bilmiyorum ama çok güzel küfür ediyor içimin yağları eriyor o sinir krizine girince🤣🤣
Pınar Deniz 👌🏼
Açıkcası doğal güzelliğini ve oyunculuğunu çok beğeniyorum.
Ama oynadığı karakter çok fena 😄 ondan kızgınım yaniii, gıcık bir kız dizide. 😉
Evet biraz fevri sakin kalsa her şey daha güzel olacak ama🤣

Dün ve bugün aynı şeyler yaptım

✅Evi havalandırdım
✅Wc yıkandı
✅Yatağımızı topladım
✅Banyoyu yıkadım
✅Kahvaltı hazırladım mutfağı topladım
✅Akşam yemeği hazırladım topladım
✅Bulaşık makinesi çalıştırıldı yerleştirildi
✅Ocağı sildim
✅Mutfağı süpürdüm

Bende dizi izlemeyenlerdenim yıllardır ki bunu gönül dağı bozdu izlediğim tek dizi cuma ile pazar günü için baktım ne izlerim diye bakıyım yargı ya
Bende çok izlemem Gönül Dağı izliyorum bu ara çok üzüyor o da ya dün izlemedim. İki üç dizi var ,genelde film izlerim ya da yabancı dizi.

Kustum, gidiyorum 🤣😄
Aaa lütfen Ilgaz duymasın küser 🤣🤣

Şu diziler 1 saat olsa uzun uzuuun uykum geliyor sonunu izleyemiyorum hiç 😵‍💫
Diziler 1 saat olsa dizi sektörü çağ atlar.
Ama nerdeee.. Sinema formatında 2 buçuk saat, sen ona bak o sana baksın, sen ona bir daha bak, o sana bakmasın, müzik çalsın, çalsın çalsın, olayları sündür sündür uzat derkeeenn ne mantık kalıyor ne heves ne kalite..
Ah bana soracaklar da işte🤓

X