Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok geçmiş olsun canım dün giremedim platforma. Rabbim yasatmasın bir daha Allah muhafaza küçük daha kafasını çarpsa sarsılacak çocuk. Gerçekten şiidetle büyüyor çocuklar ben onun farkına vardım diziler oyunlar herşeyde şiddet var oldu artık. Çocuk büyütmek çok kolay yetiştirmek çok zor. Doğurmak en kolayı oldu artık yetiştirmek yetiştirebilmek asıl mesele maalesef gün gittikçe geriden geriye gidiyor. Anlayıs yok nezaket yok güler yüz yok eee çocuklar kimden öğrenecek bunları.
Biz çarşıya gidiyoruz kızımla, etrafına çok bakınır böööyle her geçtiğimiz insana bakınır. Ya Allah'ım bir Allah'ın kulu bakıp da tebessüm etmiyor. Yanlıs anlasılmasın çocuğuma neden tebessüm etmiyorlar demiyorum ya bir bebek bu, çocuk kaybolana kadar izliyor. İnsanlar hangi ara böyle oldular anlayamadım. Merhamet sevgi toplumdan eksildikçe şiddet yerini almaya basladı e bunlar çocuklara yansıyor haliyle
Sağol canım Rabbim korusun tüm çocukları inş.🙏
Bizim kızda gülümsüyor ama hiç tahmin etmediğim kadar çok insan yanağını falan sıkıyor buranın insanı daha sıcaktır akdeniz insanı sıcak olur derler.😁
Ama şiddet çok fazla ara ara birilerinin öldürüldüğünü sürekli duyuyoruz.Normalleştirildi yazdığın gibi diziler filmler normalleştirdi zorbalığı mafyalığı.

Günaydınnnn kızlar..💐💐💐
Kafama takılanlar oldu pek uyuyamadım geç kahvaltı yaptık patates kızarttım oğlanın yoğun istekleri üzerine.Ketçap sıkıp yiyor en hoşlanmadığım şeylerin başında ketçap geliyor oğluş için almaya başladım bi süredir az biraz barıştı yıldızlarımız kendisiyle😂😂

Günaydınnnn kızlar..💐💐💐
Kafama takılanlar oldu pek uyuyamadım geç kahvaltı yaptık patates kızarttım oğlanın yoğun istekleri üzerine.Ketçap sıkıp yiyor en hoşlanmadığım şeylerin başında ketçap geliyor oğluş için almaya başladım bi süredir az biraz barıştı yıldızlarımız kendisiyle😂😂
Canım helal gıda satılan yerlerden ketçap mayonez alabilirsin ben kızıma krakerdir gofrettir ordan alıyorum katkısız helal ürünler

Nego Nego Topiğimizin gülü doğum günün kutlu olsun ❤
Allah yavrularınla güzel günler göstersin sana ❤

Eki Görüntüle 3134660

Ne olursa olsun doğum günlerini kutlamaktan vazgeçme.
Her şey Allahtan diyecek sözümüz yok sen zaten çok bilinçli bir insansın.
2 yıl olmuş senin için çok zordu burdan okurken o günlerde biz bile çok zorlandık elimiz kolumuz kalkmadı.
Amca hastanedeydi bi gün önceden bende doğum gününü kutlarız biraz kafan dağılır neşelendiririz seni diyodum ama öyle olmadı okuduğum mesajı unutmuyorum tekrar tekrar okumuştum.

Bende 3 ay sonra aynı imtihandan geçeceğimi nereden bilecektim...

Babacığına Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Nego Nego doğum günün kutlu olsun. Allah sağlıklı ve mutlu bir ömür nasip etsin💜

Nego Nego doğum günün kutlu olsun canım ❤ sağlıklı huzurlu mutlu nice güzel günlerin yılların olsun

Günaydınlar 💓 Negoşum Nego Nego iyikii tanıdık senii sevdiklerinle nice güzel sağlıklı yaşların olsunn💜💜💜💜💟💟💟

Nego Nego doğum gunun kutlu olsun Rabbim sevdiklerinle hayirli bir ömür nasip etsin sana 💓🎀💕

Çoğu sahtekar çıkabiliyormuş önden para isteyenler vs dikkatli ol canım İŞKUR üzerindense bi sıkıntı yaşamazsın inşallah

Nice sağlıklı mutlu yaşlara Nego Nego Nur cennet olsun inşallah babanın mekanı güzel evlat yetiştirmiş

Nego Nego ailenle bir ömur mutlu ve huzurlu yasamanı dilerim

Nego Nego başkanım doğum günün kutlu olsun ailenle birlikte nice mutlu sağlıklı senelere 💕

Nego Nego doğum gününmüş bugün, musmutlu yaşların olsun, Rabbim yuvanda güzelliklerle, hayırlı, sağlıklı bir ömür nasip etsin💐💐💐🎂🎂🎂

Nego Nego doğum günün kutlu olsun canım. Rabbim hayırlı uzun ömürler versin insaAllah. Bundan sonraki hayatın imanlı sağlıkla huzurla basarıyla geçsin insaAllah 🥰🌸💐♥️

Herkese günaydın mutlu huzurlu hafta sonları :KK36:
Nego Nego Canım güzel yaşların olsun sağlıkla huzurla ailenle birlikte.. doğum günün kutlu olsun

:KK200: Kalbi güzel kadın :KK200:

Nego Nego negoss iyiki dogdunn, ailenle nice mutlu senelerin olsun inşallah 🤲❤️❤️❤️

Doğum günün kutlu olsun negocum :)

Nego Nego canım ablam 😍 hayatımda çok büyük yerin oldu seni çok seviyorum iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun pasalarinla ve ailenle musmutlu bir ömrün olsun inşallah ❤️❤️🎊🎊🥳🥳

Doğum gününüz kutlu olsun Nego Hanım 🎁🎉(etiketleyemedim.😔):temizlik:
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizlerden amin güzel dualarınıza 💕💕💕

X