Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çook haklısın öyle ihtiyacım varki hemşirem 🥺😪kendime hiç damar yolu açmadım iğne yaptım bacaktan ama akşama deneyceğim serumlar ilaçları Türkiye’den almıştım.
Sarı seronnnn yapacam🥹
Elinin ustunden sariyla ac minigim rahat yaparsin oyle. Cok gecmis olsun topikce nazara geldik resmen

Sorduğun için teşekkür ederim canım. Halen hastayım kötü üşütmüşüm öksürük gitmedi bı türlü ciğerlerim acıyor öksürürken bunun dışında biseyim kalmadı gibi. Bebekte düzeldi çok şükür. Kardeşim ameliyat oldu bende kalıyor bebekti hasta bakimiydi derken çok yoğun geçiyor günüm pek giremiyorum
Çok geçmiş olsun hepinize 🥰 öksürük için Zühre ana kozalak pekmezi öneririm hemen kesiyor 👌🏻

Hayırlı akşamlar olsun hanımlar
Hepimize geçmiş olsun topikçe kırılıp dökülüyoz😒
Sabah kahvaltı yapıldı
Yataklar toplandı
Odalar toplandı
Mutfağı topladım
Bulaşık makinesi boşaldı
Tezgah üstü temizlendi
Buz dolabı detaylı temizlendi
Bütün kapılar silindi derken hızımı alamadım
Yüklüğü komple indirip sildim hurcların üstüne serdiğim çarşafları yıkadım
Beyazlar yıkandı serildi büküldü yerleşti
Tozlar alındı
Ev süpürüldü koltuk üstleri dahil
Halıların altından beri silindi
Çiçekler sulandı
Banyo tuvalet lavabolar yıkandı
Havlular yıkandı çiçek gibi oldu
Ocak ve fırın temizlendi
Akşam yemeği yendi mutfak toplandı
Küçük kızı yıkadım
Çocuklar yatarsa bende yatarım inşallah 😊
Bi kaç gündür namazlarımı kılamıyorum çok üzgünüm
Kitap okuyamadım
Su içmeyi azalttım
Toparlanmam lazım

Geçmiş olsun baya salgın var 😕
Sağol canım 😘
Geçmiş olsun 😔

Geçmiş olsun 😔
Sağol canım ❤️
Benim makina da 2 defa arıza verdi yaptırdık ama hiçbir zaman öyle iyi yıkayan bi makina olmadı ilk andan itibaren şans işi beyaz eşya.
Senin de umarım olur inş.onsuz aslaa😁😂😂
Benim de 4. tamir görüşü ama hem içi geniş, hem çok güzel yıkıyor değiştirmek istemiyorum.

Geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim negom ❤️
Geçmiş olsun canım🙏 Havalar soğuyunca bizim oğlan da başlıyor bademcikleri çok hassas maalesef.
Okuldan çok geri kalmasından korkuyorum ben de.Gece bizim oğlan da karnım ağrıyor dedi ağrı kesici verdim yattı neyseki toparladı.
Sizede geçmiş olsun. Bağışıklık güçlendirici önerdi doktor. Seninfe aklında bulunsun.

Sorduğun için teşekkür ederim canım. Halen hastayım kötü üşütmüşüm öksürük gitmedi bı türlü ciğerlerim acıyor öksürürken bunun dışında biseyim kalmadı gibi. Bebekte düzeldi çok şükür. Kardeşim ameliyat oldu bende kalıyor bebekti hasta bakimiydi derken çok yoğun geçiyor günüm pek giremiyorum
Çok geçmiş olsun hepinize

Akşamı ettik kızlar🌻
İşten sonra pazara gittim alış verişi yaptım, hafta sonu nasipse kıl biber ve fasulye turşusu yapacağım
Eve döndüm yemeği hazırladım, ardından sofrayı mutfağı topladım
Ebeveyn banyosunun kapısını sildim, girmişken lavabo ve klozeti de temizledim
Uzun zamandır eşim ilk defa akşam evde gece görevi bitti, şimdi çay keyfindeyiz, herkese iyi geceler❤️

İyi akşamlar kızlar
Günün bir kısmını yazmıştım.
Sonrasında veli toplantısına gittim anca akşamüstü döndüm
⏳Yemek hazırladım, mutfak topladım
⏳Kayınvalide aradı müsaitsen uğrayacağız diye. Hemen bir mutfak ve koridora süpürge tuttum.
7 de gelip 9 da gittiler,çocukları yatırdım, çay bulaşığını toplayıp kahve-dizi keyfi yapacağım. Eşimsiz son gece inşallah 🤲🏼

Bu arada kayınvalideler bize araçla 15 dk falan uzaklar ama senede 2-3 kez anca gelirler.
O bakımdan mühim yani 🥴😆👀😅
Bir yerden gelirken uğradılar.
Dondurucudan hemen kek börek çıkardım 😉
Dondurucuya hamurişi atmak böyle zamanlarda öyle kıymetli oluyorki müthiş yaa.
İşte öyle sevgili günlük 😅

Geceniz hayrolsun.
Hastalara şifa dilerim.
Ruhunuza huzur...
Ailenize sağlık...
💐

X