Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlar..
Cumamız mübarek olsun 💐💐💐
Her yer her yerde ben bitik durumdayım çocuklar hiç durmuyor fazlasıyla tempoluyuz bu aralar.🤦‍♀️
İşler hep sarkıyor düşünmek istemiyorum yoksa sinirlerim oynuyor.😐😅

Bende yeni toparlıycam gel 12 ye kadar turlayalım evi

Günaydın :KK200:
Hayırlı Cuma'nız olsun inş
Haftanın son iş günüüüü
Dün ayağımı incitmişim pazarda, akşam şişti epey kötü oldu, bandajladım bu sabah ama dinlenmek iyi gelmiş yürüyebilliyorum şükür
Sabah yatakları topladım
Eşim yine gece yemek yemiş ben yattıktan sonra mutfağı toparladım
Kumu temizleyip, çöpleri çıkardım
Cuma günü güzelliğine çiçeklerime selam verdim, suladım
Her sokakta kedileri besleye besleye işe geldim, ortalık sakin bu sabah, biraz da içim buruk ; tedaviye gönderdiğim bebek kedi ölmüş, durumu çok ağırdı zaten ama yine de hep bir umut ediyorum yollarımız kesişince, Rabbime isyan etmiyorum ama alışamıyorum ölmelerine, ben ki en sevdiklerimi kaybettim ama bir hayvanın ölümü beni hala çok yoruyor :KK43:
Hafta sonu için bir iş planı yapmam lazım ama önce bir çay ısmarlayacağım kendime, hepinize güzel bir gün diliyorum, Allah her işinizi kolay etsin:KK200:
Geçmiş olsun ayağına. Kedi içinde üzüldüm 😕

Tezgahimi muslugumu buzdolabimi ve bulaşık makinami pırıl pırıl yaptım.

Şimdi ev silicem.
Dün çamaşır katlamistim onları yerine koyucam.

Bulaşık makinemin alt kısmını temizlemeyi hep unutuyorum. Kirlenmiş..düzenli temizlemek gerekir orayı da.
Bugün orayı da temizledim.
➡️Şimdi görsel birakicam sizler kac güne bir temizliyorsunuz kızlar burayı?⬇️Eki Görüntüle 3134239
Yani ortalama haftada bir diyebilirim yüzden siliyorum oraya da bez atıyorum

Kızlar geçen gün oğlumu babaannesine bırakıp pazar alışverişi yaptık eşimle.Bugün duyduklarım beni şok etti.
Oğlum aşağıya inmiş kv de terastan bakınıyormuş bizim oğlanı 5 kişi araya almış ondan bir yaş büyükler sanırım.
Biri karnına yumruk atmış biri itelemiş peşine vermişler.
Sonra kv inemedim diyor hemen o anda.Benim kuzenim müdahale etmiş az kalsın motorsiklet çarpıyormuş son anda kılpayı Allah korumuş.😔
O kadar üzüldüm ki çocuklarım konusunda kimseden yardım almıyorum tek başınayım bi gün emanet ettim olana bak.🤦‍♀️
Sokakta 5 kişi oğlana kafayı takmış durumda benim ki naif bi çocuk kavga hır gür bilmez.Yetiştirilme tarzları farklı ne yapcam bilemiyorum ya bi gün kafasını bi yerlere çarparlarsa o zaman kim hesap verecek.
Konuştuk olmuyor buranın yapısı bu çocuklar sokakta annelerin ilgilendiği filan yok.🤦‍♀️

Kızlar geçen gün oğlumu babaannesine bırakıp pazar alışverişi yaptık eşimle.Bugün duyduklarım beni şok etti.
Oğlum aşağıya inmiş kv de terastan bakınıyormuş bizim oğlanı 5 kişi araya almış ondan bir yaş büyükler sanırım.
Sonra kv inemedim diyor hemen o anda.Benim kuzenim müdahale etmiş az kalsın motorsiklet çarpıyormuş son anda kılpayı Allah korumuş.😔
O kadar üzüldüm ki çocuklarım konusunda kimseden yardım almıyorum tek başınayım bi gün emanet ettim olana bak.🤦‍♀️
Sokakta 5 kişi oğlana kafayı takmış durumda benim ki naif bi çocuk kavga hır gür bilmez.Yetiştirilme tarzları farklı ne yapcam bilemiyorum ya bi gün kafasını bi yerlere çarparlarsa o zaman kim hesap verecek.
Konuştuk olmuyor buranın yapısı bu çocuklar sokakta annelerin ilgilendiği filan yok.🤦‍♀️
Cocuklari biliyorsaniz aileleriyle gorusun bence

Allah yardımcımız olsun çocuk büyütmek çok zor bu zamanda sürekli gözümüz üstünde oluyor kimseye güvenilmiyor ki aileleri ile konuş ama işe yaramaz bende adanada yaşadım çoğu aile ilgisiz çocuğuna

X