Düzenli Evimiz & Hayatımız

Servis niye çağırmıyorsun?
Toton nasıl oldu
Ya geçen sene çamaşır makinesi sıkmıyor diye servis çağırdım, adam gelince sıktım 😂 sonra bizden bir güzel para aldılar arıza yok diye. Şimdi servis çağırırım kesin o zaman açar kapağı 😂😂

Totişim iyi çok şükür allahım bidaha yaşatmasın

Ya geçen sene çamaşır makinesi sıkmıyor diye servis çağırdım, adam gelince sıktım 😂 sonra bizden bir güzel para aldılar arıza yok diye. Şimdi servis çağırırım kesin o zaman açar kapağı 😂😂

Benim deterjan kapağı kırık kapanmıyor içine düşüyor kendi 🤣 sende içine at gitsin.

Selizay cidden sirke mi işe yaradı benim ablamda lohusa aynı dertten muzdaripte😐

Selizay cidden sirke mi işe yaradı benim ablamda lohusa aynı dertten muzdaripte😐
Valla kuzu ne işe yaradı bilmiyorum. Geceleri yatarken pamuk ve zeytinyağ koydum arasına, procto glyvenol kullandım krem günde bir defa. Fırsat buldukça sirke sürdüm. Ayrıca alavera jeli sürer sürmez acısını aldı çok iyi geldi. 1 hafta içinde geçti çok şükür. Ama kabız olmamaya dikkat ettim. İyice küçüldü meme artık hissetmiyorum

Şu sıcaklığın kırılmasına o kadar mutluyum ki😁 Gece bardaktan boşalırcasına yağmur yağdı.Gece uyumadan önce klima açıktı odadan bi çıktım daha serin koridor
🤣🤣
Nefes alamıyorduk bu yıl.
Ergenlikte yaz aşığıydım şimdi kışın sonbaharın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.Bi de hastalıklar olmasa :KK51:
Allah yardim etsin valla bizim herüf hakli desene 🤣

İyi geceler mi diyim hayırlı sabahlar mı bilemedim.

Dün işe kalkim derken kalkamadım çok halsizdim okul saatine kadar yattım.
Kalkınca evi mutfağı toparladım çamaşır koydum.
Kp yanına indim orda yemek yaptım yedik.
Balkonu temizledim büyük çiçekler var dökülen kuruyan yapraklar falan fenaydı.
Kv normal odaya çıktı onu görmeye gittim.

Boğazım iyice kötü oldu akşam zor uyudum o kadar yandı ki udi hindi tozu vardı bala karıştordım aldım bol sirkeli bal şerbeti içtim.
Şimdi biraz hafiflemiş gibi aşırı yanması grip olmuşum baya başım gözüm 😥
Bende gece bogaz agrısindan yatamadim.bide sürekli yutkunma istegi oluyor bogaz agririrken.dayanamadim agri kesici ictim ondan sonra uyumusum

Selamlar kızlar
Bu grupta nasıl bi kem göz var buraya yazdım tepetaklak oldum:olamaz: en küçük oğlum hastalandı ateşini düşüremiyoruz, ne yese çıkarıyor her şey birbirine girdi :olamaz:
Geçmiş olsun 😔
Merhabalar,
Son bir haftadır beklenmedik sağlık problemleri ile uğraşıyorum. Ev evlikten çıktı, ben benlikten. İnşallah tez zamanda doğrulabilirim.😔
Bütün hastalara şifalar diliyorum.
Geçmiş olsun 😔

Valla kuzu ne işe yaradı bilmiyorum. Geceleri yatarken pamuk ve zeytinyağ koydum arasına, procto glyvenol kullandım krem günde bir defa. Fırsat buldukça sirke sürdüm. Ayrıca alavera jeli sürer sürmez acısını aldı çok iyi geldi. 1 hafta içinde geçti çok şükür. Ama kabız olmamaya dikkat ettim. İyice küçüldü meme artık hissetmiyorum
Bi daha tekrarlamaz umarım canım çok geçmiş olsun.🙏💜
Hamilelikte ve doğum sonrasında bir çok kadında oluyor zaten.

Aynen benim de kapak bazen açılmıyordu ben de içine fırlatıyorum.

fırlatıyordum daha doğrusu 2 haftadır bozuk makine parça bekliyoruz
Benim makina da 2 defa arıza verdi yaptırdık ama hiçbir zaman öyle iyi yıkayan bi makina olmadı ilk andan itibaren şans işi beyaz eşya.
Senin de umarım olur inş.onsuz aslaa😁😂😂

X