Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yatakları topladım
Evı topladım
Kızımın kışlıklarını çıkardım
Tamır edilecek kıyafetleri vardı onları hallettim lastik falan geöırdım bellerıne
Kızım geldı baktım sabah ıyıyıdı kotu olmuş doktora goturdum
Bademcikleri şişmiş. Bademciği yok sanıyordum babasına çekmiş.

Yatakları topladım
Evı topladım
Tamır edilecek kıyafetleri vardı onları hallettim lastik falan geöırdım bellerıne
Geçmiş olsun canım

aslisc aslisc nerdesin hastaydınız en son
Sorduğun için teşekkür ederim canım. Halen hastayım kötü üşütmüşüm öksürük gitmedi bı türlü ciğerlerim acıyor öksürürken bunun dışında biseyim kalmadı gibi. Bebekte düzeldi çok şükür. Kardeşim ameliyat oldu bende kalıyor bebekti hasta bakimiydi derken çok yoğun geçiyor günüm pek giremiyorum

Çok yoruldum kızlar.
Ev toparladım, kahvaltı faslı derken okul,
Okul dönüşü bebişi uyuttum yerleri gırgırlayıp etrafını da elimle sildim.
Mutfağa giriş yaptım bi daha çıkamadım😂 Etli sebzeli kuru fasulye yaptım.
Kısır yaptım, patates püresi yaptım börek için hamur yoğurdum.Annemi çağırdım geldi sağolsun beraber yaptık o açtı bende elektrikli sacda kızarttım.Çay yaptım.
Sonra tekrar okula gittim.
Kız çok hareketli saksımı dökmüş balkon berbat durumda🤦‍♀️ Üzerini tekrar değiştirdim.
Namaz kılıp zar zor biraz bir şeyler yedim sofra ve bulaşıklar bekliyo🤦‍♀️

Sorduğun için teşekkür ederim canım. Halen hastayım kötü üşütmüşüm öksürük gitmedi bı türlü ciğerlerim acıyor öksürürken bunun dışında biseyim kalmadı gibi. Bebekte düzeldi çok şükür. Kardeşim ameliyat oldu bende kalıyor bebekti hasta bakimiydi derken çok yoğun geçiyor günüm pek giremiyorum
Geçmiş olsun🙏💜

Yatakları topladım
Evı topladım
Geçmiş olsun canım🙏 Havalar soğuyunca bizim oğlan da başlıyor bademcikleri çok hassas maalesef.
Okuldan çok geri kalmasından korkuyorum ben de.Gece bizim oğlan da karnım ağrıyor dedi ağrı kesici verdim yattı neyseki toparladı.

Ah canım çok geçmiş olsun dr gittin mi? İshalde halsizlik çok fena ne yedin içtin?

Geçmiş olsun canlarım dikkat edin kendinize

Çok geçmiş olsun canım RABBİM Şifa versin yediklerine dikkat et ablammn

Geçmiş olsun tinnoşum dikkat et kendine

Geçmiş olsun ikinizede

Canımm kızlar hepinize çook teşekkür ederim.Biraz daha iyiyim ama müthişş halsizim bütün eklemlerim kopmuş gibi.İnşallah vitamine başladım toparlayacam.Eksik olmayın🌸❤️

Herkese geçmiş olsun, konum atıyorum bende toplanip serum partisi verelim diyorum🤣🤣
Çook haklısın öyle ihtiyacım varki hemşirem 🥺😪kendime hiç damar yolu açmadım iğne yaptım bacaktan ama akşama deneyceğim serumlar ilaçları Türkiye’den almıştım.
Sarı seronnnn yapacam🥹

X