Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızar
Heryere serinlik yağmur var buraya hafif çilendi gitti.şöyle şakir şakir yagsa.aylardır hic yağmur yağmadi
Sabah çocuklarin beslenmesini hazirladım.kızi hazirladım okula biraktim geldim. Sonra oglan hazirlandi ciktı.ev bana kaldi yine.ne çok seviyormusum yanlizligi .halbuki gençligimde hiç öyle degildim yani yirmili yaslarimdA🤣🤣
Su ana kadar yaptıklarım
Bütün odalara girip duzenleyip yataklari kapattim
Koltuklarin örtülerini çırptım geri yaydim
Mutfaga gectim düzenledim
Sofralari cıptım
Ocagi ve aspiratorü sildim
Bul .mak.calistirdim.tezgah ve masa silindi
Ön balkon yıkandı
Evi süpürdüm
2banyoyuda fosur fosur yikadim
Mutfagi ve koridoru camasirsuyuyla sildim

Adama diyorum bak ne guzel kış geldi ne bileyim soyle salep kestane mevsimi karda yürüme filan. Adam direk yok yeaaaaaa ben baharlari seviyorum. Kış da yaz da garibana zulüm. Hani bende biliyorum da bunu adam kursagimda birakti anliyor musun negooooooooo 🤣🤣🤣🤣
Haklı adam gerçekten kış daha zor işe gidene okula gidene

Ya bulaşık makinem bazen deterjan gözünü açmıyor, tam yerleştirmek için açtığımda imdb dram 9,9 yemin ediyorum. Harcadığı suya mı yanayım elektriğe mi öyle salak gibi kalmama mı 😢 bir de kirli bulaşıklar bir güzel kuruyor, ikinciye dönse bile çok temizlemiyor bu sefer
Ben direkt içine fırlatıyorum tableti🤣🤣
Aynı sorunu yaşıyordum çünkü..

Adama diyorum bak ne guzel kış geldi ne bileyim soyle salep kestane mevsimi karda yürüme filan. Adam direk yok yeaaaaaa ben baharlari seviyorum. Kış da yaz da garibana zulüm. Hani bende biliyorum da bunu adam kursagimda birakti anliyor musun negooooooooo 🤣🤣🤣🤣
Şu sıcaklığın kırılmasına o kadar mutluyum ki😁 Gece bardaktan boşalırcasına yağmur yağdı.Gece uyumadan önce klima açıktı odadan bi çıktım daha serin koridor
🤣🤣
Nefes alamıyorduk bu yıl.
Ergenlikte yaz aşığıydım şimdi kışın sonbaharın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.Bi de hastalıklar olmasa :KK51:

Iyi günler hanımlar 🥰 ..sabah 6 da ağlayan oğlum uyandırdı diş çıkartıyor çok huysuz bu ara ....✅kahvaltı hazırladım çocuklar okula gitti ✅beslenme hazırlayıp ana okuluna gideni okula götürdüm ✅oğlumu uyutup bulaşık ile çamaşır makinesi ni çalıştırdım ✅tüm evi süpürdüm.......silmem gereken yerlerle kapıları da silerim okuldan çocukları aldıktan sonra..

İyi geceler mi diyim hayırlı sabahlar mı bilemedim.

Dün işe kalkim derken kalkamadım çok halsizdim okul saatine kadar yattım.
Kalkınca evi mutfağı toparladım çamaşır koydum.
Kp yanına indim orda yemek yaptım yedik.
Balkonu temizledim büyük çiçekler var dökülen kuruyan yapraklar falan fenaydı.
Kv normal odaya çıktı onu görmeye gittim.

Boğazım iyice kötü oldu akşam zor uyudum o kadar yandı ki udi hindi tozu vardı bala karıştordım aldım bol sirkeli bal şerbeti içtim.
Şimdi biraz hafiflemiş gibi aşırı yanması grip olmuşum baya başım gözüm 😥
Bonus çok geçmiş olsun. Allah şifa versin.

Ya bulaşık makinem bazen deterjan gözünü açmıyor, tam yerleştirmek için açtığımda imdb dram 9,9 yemin ediyorum. Harcadığı suya mı yanayım elektriğe mi öyle salak gibi kalmama mı 😢 bir de kirli bulaşıklar bir güzel kuruyor, ikinciye dönse bile çok temizlemiyor bu sefer
Servis niye çağırmıyorsun?
Toton nasıl oldu

X