Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben geldim

Evi havalandırdım
Wc yıkandı
Nevresimleri değiştirdim
Nevresimleri yıkadım kurutmaya attım yerleşecek
Ütü yaptım
Evi süpürdüm, sildim, toz aldım
Mutfağı topladım

Akşam yemeği yapılacak
Ocak silinecek
2 posta çamaşır yıkanıp, kurutmaya atılacak, yerleşecek

Direksiyon sınavı varmış plan yaptım beynim yandı çalışmıyor artık

Ne güzelmiş burası yahu
Motivasyon için gelebilir miyim aranıza
Çalışan tüm kadınlar gibi yetişmeye çalışıyorum ama başarım tartışılır, sizlerden feyiz alayım biraz, herkesi tebrik ederim vallahi, bir kaç sayfa okudum hepiniz çok çalışkansınız, benim Çarşambadan sonra pilim bitiyor, kendimce bir rutinim var ama daha iyi olsun isterim, özendim sizlere

Bizde e devletten yaptik, 3 gun icinde onay mesaji ve iban geliyormus telefona, oraya 500tl yatirilacak. Kurada ismimiz cikarsada sozlesme gunune kadar pesinat alinmayacakmis

Bizde e devletten yaptik, 3 gun icinde onay mesaji ve iban geliyormus telefona, oraya 500tl yatirilacak. Kurada ismimiz cikarsada sozlesme gunune kadar pesinat alinmayacakmis
Anladım teşekkür ederim Hayırlısı artık inşallah kura bizlere de çıkar canım. 20 yılda çok uzun bir zaman ama yapacak bişey yok

Anladım teşekkür ederim Hayırlısı artık inşallah kura bizlere de çıkar canım. 20 yılda çok uzun bir zaman ama yapacak bişey yok
Amin inşallah hayirlisi ile kendi evimiz olsun evet cok uzun gerçekten, 5 6 sene odeyip sonra tamamen kapatmayi düşünüyoruz borcu. Senelik borc kapatma kampanyalari oluyor onlari takip edebilirsiniz sizde

Amin inşallah hayirlisi ile kendi evimiz olsun evet cok uzun gerçekten, 5 6 sene odeyip sonra tamamen kapatmayi düşünüyoruz borcu. Senelik borc kapatma kampanyalari oluyor onlari takip edebilirsiniz sizde
Eşim tek çalışan olduğu için hepsini kapatma gibi bir lüksümüz yok tabi bu durumda. Ama rabbim ne gösterir ilerleyen zamanda bilinmez. Hayırlısı artık bı çıksın da ismimiz. kiranin hiç bir zaman sonu yok. 20 yılda olsa en azından onun bı sonu var.

Bizde arabayi satariz diyoruz valla yoksa bizimde imkansız kirada verdigimiz para ele gidiyor sonucta, bunda giden para yine sana gitmis oluyor. Kendi evimi alip istedigim gibi dosemeyi o kadar istiyorumki ne olursa olsun ciksin diyorum artik

Bizde arabayi satariz diyoruz valla yoksa bizimde imkansız kirada verdigimiz para ele gidiyor sonucta, bunda giden para yine sana gitmis oluyor. Kendi evimi alip istedigim gibi dosemeyi o kadar istiyorumki ne olursa olsun ciksin diyorum artik
İnşallah gönlünce olur minnoşummm

Kendi istediğim gibi ev döşemeyi bende çok istiyorum oturduğum eve hiç bir şey yapamıyorum inşallah rabbim nasip ederde bizde dayar doseriz zevkimize gore. herkese ev almayı nasip etsin inşallah. Bu zamlardan sonra kirada oturmak çok zor rabbim herkesin yardımcısı olsun

Aminn inşallah

Hoş geldin aramıza canım sen azimli çalışkan bir kadınsın evin de hakkından geldiğine eminim

Bende kendimden çok çocuklarım için endişeleniyorum hani biz görmedik bari onları okutalım iyi yetiştirelim istiyordum ama şartlar elverdiğince artık.
Ben Adana dayım canım burası salçanın anavatanı gibi birşey 9 tl bugün duydum güncel fiyatı. Hem ucuz hem sıcaklık iyi kırmızı yapıyor ve kurutmasıda kolay oluyor zaten.Aslen buralı değilim doğuluyuz.
Adana göçmen şehri zaten karma biryer oldu artık.Suriyeli vatandaşlarda oldukça fazla kültür çatışması çok oluyor bence gençlerde, çocukluktan itibaren.
Kendi topraklarımda kalmayı tercih ederdim sıcağı adamı erkenden öldürecek cinsten abartmıyorum bak yemin edebilirim. Gittikçe daha sıcak oluyor küresel ısınmadan dolayı nasıl yaşanır burada bilmiyorum,
yazlık şart.
Katar böyleymiş gündüz çalışılmıyormus mesela yaz ayında burası Antalya Mersin gibi yerlerde bol bol klimalandırma olsa çok iyi olurmuş.Arabistanda sokaklarda su serpen büyük pervanelerden varmış buraya da şart. Yaş aldıkça çekilmez oldu yaz ayından hiçbir şey anlamadık klima açtık e tabi faturalara yansıyor rahat rahat açamıyorsun gün boyu.

Güzelim hanımlar herkese iyi akşamlar
Evi toparlayıp çıktım ablamlardaydık kuzen geldiği için toplaşıyoruz.
Sabah kahvaltı hazırladım.
Bi makina bulaşık yıkadım elde.:)
Makina doluydu temizleri boşalttım dizdim.
Evi gırgırladım
Yerleri de elimle sildim.
Oğlanı bebişi kendimi hazırlayıp çıktım.
Oğlanı okula bıraktım bizde ablamlara geçtik.
Orada da durmadım tabi gül böreği yaptım.
Oğlan bahçede üst başını çamur yapmış onları önden suya vurup makinaya attım yıkanıyor.
Oğluma duş aldırdım giydirdim çıktı tekrardan babaannesi ve dedesiyle oturmaya gidiyorlarmış bu çocuğun enerjisi hiç bitmiyor

Güzel hanımlar hepinize teşekkür ederim öncelikle fikirlerinizi paylaşıyorsunuz bazen yazdığım şeyler oluyor.
Sizlere birşey danışmak istiyorum toki den ev alan yada bi fikri olan var mı?
Benim bulunduğum bölgeye yapılacak sizce yazılsam mı? Arsa fikri de aklıma yatıyor aslında imara açılacak babamlar yıllardır ustalık yapıyor zaten inşaatın profesörü olmuşlar Onlardan yardım alabiliriz eğer ki nasip olursa tabi.Sizler ne dersiniz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…