Düzenli Evimiz & Hayatımız

Alıntılarım karıştı ama okudum etiketlerinizi sağolun merak etmişsiniz.
Ailevi meseleler bir miktar içe kapanma durumları.

Belki girersem açılırım diye geldim ❤
İyi yaptın canım.Umarım çabuk çözülür sorun ne ise.
Şu içe kapanma bende de oldu.Herkesten soğumuş durumdayım eş ailesi kendi ailem dahil.
Herkesten uzağa gitmek istiyorum bi köye taşınmak istiyorum bi bahçem olsun yeter bana.
İnsanlar samimiyetleşti gözümde o çok sevdiğim çok masumlarım dahi.

Kızlar benim de içim dolu bi tuhafım..Eşimin arkadaşının annesi sağolsun siyah zeytin yapıp göndermiş bize görünce mutlu oldum.Allah razı olsun dedim.
Ablamın kayınvalidesi mısır toplamaya gitmiş bana ve büyük ablama patlayan mısır ve limon koymuş düşünmüş çok hoşuma gitti bana iyi geldi.
Eşim işten gelirken senin çok beğeneceğin birşeyi getirdim dedi bi gün öncesinde marketten turşu acı biber istemiştim unutmuştu almayı.Yengesi bize 3 küçük şişe turşu ve kurutmak için bahçeden nane toplamış bi de bebiş için içerisinde de bi küçük spor ayakkabı vardı torunlarının sanırım ilk adım ayakkabısı temiz birşey. Beni hüzünlendirdi mutlu oldum.
Kv üst katımda annem 2 sokak ötemde hiçbirşey düşündükleri yok.Küçük bebeğim olduğunu biliyor hiç arayıp sormadı okula gittiniz mi kızı bize bırak bebiş durdu mu ne yaptınız falan.
İnsanın en yakınları böyle düşünmeyince bayağ üzülüyorsun.
Kv zaten düşmanım gibi...İnsan kaç yaşında olursa olsun annesinden ilgi bekliyor ne yapalım.Üstelik eşim ve ben bu kadar onları düşünüp verirken. Sadece sorulmak bir el atmak bu kadar mı zor diyorum kendime.

Ve ben bunları düşünürken gece namaz kılınca dua ederken.. Rabbimin beni anlayacağını biliyordum.
Bana işaretler ve yardımlar gönderdi.
Bizi her zaman düşünen bizi asla terk etmeyen tek dostumuz O'dur.Bazen başka yerlerde arasakta.Huzur mutluluk tek yerde.O'nun huzurunda O' nun dostluğunda
Ona sonsuz kere şükür etmek istiyorum.
Ona layık bi kul olmak dileğiyle inş.

Seni seviyorum toprağim
Ne anlatmak istedigini anladim.insan kırılıyor iste.olsun
Allah büyük onun yardımlari yeter bize

Alıntılarım karıştı ama okudum etiketlerinizi sağolun merak etmişsiniz.
Ailevi meseleler bir miktar içe kapanma durumları.

Belki girersem açılırım diye geldim ❤
Rabbim ne sıkıntın varsa gidersin inşallah bonusum

Sabah kahvemi ictikten sonra mutfaga girdim.cocuklar yatiyordu.2cesit pogaca yaptim pisirdim.buzluga atacam
Beyazlari yıkattim astim
Koltuk ortülerini attim simdi yıkaniyorlar
Evi süpürdüm
Oglanla kız kendi odalarini dipkose düzenleyip temizlediler
Ön balkonu yikayip mermerlerini sildim
1mak.daha var yıkanacak camasir.kızimin zili sabah 7bucukta calacakmis.ben en son heralde liseye giderken o kadar erken kalktimneyse gorecegiz bakalim

Negomm bugun bizim evlilik yildonumumuz, beni azad et
Kup kup dogruyorum biraz tuz ve yaglayip firinliyorum yumusayana kadar. Kebap turu yemek yaparken elime geliyor iyi oluyor

Yeni temizledim buzdolabını ama yine temizlemem lazım koku veriyor her şeye. Poşetlerin ustu bile kokuyor
Canım kahve, çay veya mangal kömürü. Benim şartel atmıştı, özellikle kömürden sonra geçti diyebilirim.
Bulaşık tableti ne kullanıyorsun. Anneminde öyle oldu finish quantumla düzeldi
Fairy canım. Parlatıcı ve tuzum da finish

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…