Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yumurta döneminde olabilir misiniz acaba? Çünkü adetiniz biteli 9 gün olmuş ya aklıma benim o geldi

Yumurta döneminde olabilir misiniz acaba? Çünkü adetiniz biteli 9 gün olmuş ya aklıma benim o geldi
O da olabilir ama yumurtlama günü dısında da hamile kalınabiliyor ya o ihtimali de düşündüm hiç yumurtlama günlerinde ağrı yasamam genelde ondan dolayı kafam karıştı

Yumurtlama sancısı olabilir bencede

Kafamı karıstıran ilk defa böyle oldu yumurtlama dönemlerinde kasık ağrısı hiç yasamam. Belki de korunmayı bıraktığımızdandır direk gebeliğe yormak da istemiyorum
Bende hiç yaşamazdım ya da dikkat mi etmiyordum bilmiyorum. Ama korunmayı bırakınca farkettim sancı oluyordu. İnşallah vardır bebiş

Merhaba. Bugün öğlene kadar su kesintisi vardı.

Yatağı topladım,
Bulaşık makinasını boşalttım,
Kızıma ve kendime kahvaltı hazırladım,
Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, kızımın tabaklarını vs elde yıkadım,
Dün kızımı yıkadıktan sonra küvetini boşaltıp kaldıramamıştım banyodan. O işleri hallettim,
Duş aldım. Duşta saç maskesi, kese ve peeling yaptım,
Tuvaleti temizledim,
Akşam yemeği hazırladım (bize ayrı kızıma ayrı yaptım bu sefer),
Yemekten sonra yürüyüş yaptım, kızı dolaştırdım,
Salonun ve yatak odasının pencere önünü sildim.

Bugün çok yorgun ve isteksiz hissediyordum kendimi. Kızım uyurken onunla birlikte iki saat uyudum ama uyanınca iyice sersem gibi oldum, iyi gelmedi. Gün boş geçmiş gibi geliyor.

Muhteşem atmışlar hamilelikten değil arkadaşlar kızın totosu sorunlu

Ay çok merak ettim
Yok yav hamilelikten yürüyordur penguen gibi diye düşündük
Jes buraya ilk gelince perde yıkamayı sordu ama nasıl sordu ömrümüzü yemişti

Bizim buraya da dün bi anda soğuk geldi

Gelsin bacım töbe daha şikayetci olursam en azından giyinip oturuyosun soyunmakta bir yere kadar artık derimizi yüzelim

Valla bende havalar ısınmadı diye yakınıyordum da bu kadar da beklemiyordum yandık bu sene valla

Bildiğiniz soğuk geliyor camdan. Şimdi kalkıp kapatıcam Yavaş yavaş geçseydik bi anda garip oldu direkt kış modu

Ayyy dün aynen serinledi çok şükür dedim ben böyle sıcak görmedim bu şehirde bu kadar.
Küresel ısınma mı başka sebepler mi bilmiyorum ama mevsim geçişi yok artık ya direkt çok sıcak ya soğuk. Allah sonumuzu hayır etsin dünyayı mahvettik el birliğiyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…