Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben belimden fayda görmedim çünkü hacamat olduğum gün kendimi çok yordum çok ağrım oldu daha da korktum yaptırmam.
Baş sırt kulak arkası favorim
Yaaa yormamak lazım işte 12 13 de basta da olmak istiyorum uçuveriyor insan ama kararsızım diğer ay büdaha olacam mecburen tamamen fayda görnek için

Selizay Bebisim tarifimi uygula ve bana dua et.

Her tuvalete oturdugunda temizlendikten hemen sonra pamuga elma sirkesi dok pat pat hareketlerle makatina sür. Yikama cik. Usanmadan her tuvalete gittiginde yap ama.
Bu beni 9 ay götürdü ne ilerleme oldu ne bisey maşallahhhh hatta gecirdi hemen dogum sonrasi Selizay

Hepsinden sonra her tuvalet sonrasi. Olur olur bisey olmaz ben de kemal kukrer kullandim o doğal
Selizay yalniz soylr bir durum var seninki agrili kızarmış ve sislik cikinti seklinde meme filan ciktiysa doktor bakmali. Elma sirkesi hafif cikinti ile baslangicta etki eder. Tabi sen dedigimi yap baya rahatlarsin ama cok ilerlediyse doktor da görsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…