Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gebelere yapiliyormu bilmiyorum valla o yuzden dedim uzman bir yerle gorus diye, cunku suluk baya rahatlatiyor digerleri gibi gecici değil. İnşallah toparlar hemen
Sülük olalı bir hafta bile olmadı faydasını çok iyi bilirim mıcize gibi ağrı falan diye bsy kalmadı hacamatla beraner tabi. Ama hamiş olanlara yasak canım gebeliği ileri kişilerde hacamat da sakıncalı imsaAllah iyileşir kötü durum

Hadi ya annemde yaptiriyor suluk hacamat, beline yuzune ben korkuyorum maalesef aslinda cok ihtiyacım var ama

Hadi ya annemde yaptiriyor suluk hacamat, beline yuzune ben korkuyorum maalesef aslinda cok ihtiyacım var ama
Ayyy bir karıncadan bile korkan ben Allah o cesareti veriyor insanjn canı acıdı mı iyileşsin de noluyorsa olsun diyor ben o duruma geldim hala ünanamıyorum acımın dindiğine. Bana yapan hocam yüze yapıyor botoks etkisi yapıyor yüzü nur topu gibi MasaAllah

Zamanı gelsede yaptırsam diye canı çekiyor insanın

Zamanı gelsede yaptırsam diye canı çekiyor insanın
Aslında her zaman yapılan bsy belli günleri var ama bu önümüzdeki 12 13 önemli. Sizin oralarda seansını ne kadar yapıyorlar ben yüzüme yaptıracaktom doğumdan snra bayağı kötü oldu biraz sıkısığız bu dönemlerde malum olanlar şimdilik kalsın dedim önceliği belime verdim

Ay Allah'ım affetsin dğl karınxa hiçbir hayvanı incitmeyen ben 3 4 gündür gündüzleri gözüne sadece beni kesip saklanıp ve gece karanlıkta sadece bana musallat olan sivrisineği öldürdüm ay Allah'ım dana kadar olmus kerata valla canımı çok yakıyordu napayım Allah affetsin

Ben belimden fayda görmedim çünkü hacamat olduğum gün kendimi çok yordum çok ağrım oldu daha da korktum yaptırmam.
Baş sırt kulak arkası favorim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…