Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırli cumalar kizlar
Makineye camasir attim
Arka balkonu yikadim
Banyonun lavobosunu yikadim aynasini sildim
Wc ve lavobosunu yikadim
Havlulari degistirdim
Kahvalti hazirladim yedik mutfagi topladim
Sigmayanlar elde yıkandı
Bul.mak calistirdim
Yataklar toplandı
Camasir astım
Simdi oturdum koltuga süpürge önümde biraz soluklanim evi süpürüp silecem.
Bugün bol bol Kuran okumak istiyorum.insallah yaparim

Selamlar hayırlı cumalar☘️ İşi gücü bitirdim. Kahvemle oturdum.
☘️Nevresim vs değiştirdim.
☘️1 makine çamaşır yıkayıp serdim.
☘️Evi süpürüp sildim.
☘️Wc-lavaboları temizledim.
☘️Ocakta kuru dolma pişiyor.

Selizay Selizay yalniz soylr bir durum var seninki agrili kızarmış ve sislik cikinti seklinde meme filan ciktiysa doktor bakmali. Elma sirkesi hafif cikinti ile baslangicta etki eder. Tabi sen dedigimi yap baya rahatlarsin ama cok ilerlediyse doktor da görsün
Meme de çıktı kuzu birkaç gündür ağrı acı yanma hepsi var. Ne yapacam bilmiyorum of of. Hamilelikte çok bir müdehale yapılmıyormuş. Krem söyledi onu sürüyorum, zeytinyağ sürüyorum sıcak su yapıyorum ama şimdilik aşırı bir etki etti diyemem

Ödev harikaymış 💙
Hayırlı cumalar.
Sabahtan dışarıda işim vardı, az önce geldim.
Tam gün işimin başlamasına az kaldı, o nedenle ben de Bakara Suresi eşliğinde evi dip köşe süpürüp sirke ile sileyim.
Herkese kolaylıklar.

Meme de çıktı kuzu birkaç gündür ağrı acı yanma hepsi var. Ne yapacam bilmiyorum of of. Hamilelikte çok bir müdehale yapılmıyormuş. Krem söyledi onu sürüyorum, zeytinyağ sürüyorum sıcak su yapıyorum ama şimdilik aşırı bir etki etti diyemem
Kantaron yağı da iyi geliyor diyorlar ama gebelikte kullanılır mı bilemiyorum

Ayyy bir karıncadan bile korkan ben :KK70: Allah o cesareti veriyor insanjn canı acıdı mı iyileşsin de noluyorsa olsun diyor ben o duruma geldim hala ünanamıyorum acımın dindiğine. Bana yapan hocam yüze yapıyor botoks etkisi yapıyor yüzü nur topu gibi MasaAllah :KK70::KK70::KK70:
Ben şok :skandal: yüze de mi yapılıyor sülük.

Geçmiş olsun hafifler merak etme.Hindistan cevizi yağı alıp kullan bakalım.Oda iyi geliyor.Her wc de kullan.
Ablam doğum yaptı o da aynı dertten muzdarip genelde oluyor maalesef.😐

Bir dert var ki kızlar bende derdin üstünde bi dert.😕
Allah bi kapı açsın inş.bana da tüm kullarına da amin.
Ama yazamıyorum öyle birşey.
Ufak şeyleri boşuna dert edinmişim bu zamana kadar kendime kızıyorum.
Allah içine ferahlık versin canım, işlerinizi kolaylaştırsın

Rabbim hayırlı kapılar açsın gönlüne ferahlık versin🤲🏻

Ben şok :skandal: yüze de mi yapılıyor sülük.
Evet yüzdeki kırısıklık olsun leke kaz ayağı harika sonuçlar veriyor önve hacamat kupaları küçük akabinde sülük botoks etkisi yapıyor. Yüz genşleşiyor resmen bana yapanım yüzünü görseniz nur topu gibi MasaAllah :KK70: :KK70: :KK70:

Evet yüzdeki kırısıklık olsun leke kaz ayağı harika sonuçlar veriyor önve hacamat kupaları küçük akabinde sülük botoks etkisi yapıyor. Yüz genşleşiyor resmen bana yapanım yüzünü görseniz nur topu gibi MasaAllah :KK70: :KK70: :KK70:
ben burnuma agzima girerse diye korkuyorum ykksa genclesmek istiyorum :sus:

images (2).jpeg

Kulun sahibi Allah,
Hayırlısı ile tez zamanda feraha çıkarsın.

X