Düzenli Evimiz & Hayatımız

Görücen tabi bakıp zırlıycan bi güzel benimki ehliyet sınavına giriyor şaka gibi geçen seneler

Evet canım ondandı soğukta olur çok ince ucu olmalı tabi tezgah yapıştırılan gibi

Belki o kadar incesine gerek yok ama yinede içeri itmek için iyi olur. Tabi sıkılan yere bağlı ya
Nereden çıktıklarını da anlayamadım ama genelde duvar dibinden yürüyerek odalara dağılıyorlar. Yol boyu silikon yapayım olmazsa. Allah affetsin zarar da vermek istemiyorum ama kızım ağzına atınca mecbur kaldım.

Benimde bir ablam öyleymiş. Babam rahmetli esn son doktora nolur bir ilaç yok mu şöyle uyutan verseniz demiş
Bende bebekken hiç ağlamazmışım hastayken bile ama çocuklukta çıkarmışım acısını

Bütün çarşaf ve yastık kılıflarını değiştirdim
Bikaç kere odaları topladım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Bütün evi süpürdüm
Toz aldım
Çamaşırları astım
Dünden kuruyanları katladım yerleştirdim
Banyoya yedek havluları yerleştirdim
4 tane koltuk örtüsünü düzelttim
Gün içinde mutfağı toplu tuttum
Yemek yaptım
Yemekten sonra mutfağı topladım
Bulaşık makinasını doldurdum çalıştırdım
Çiçeklerimi suladım
Sofra bezlerini çırptım makinaya attım
Çöpleri boşalttım

Canım çok geçmiş olsunn sağıp boşaltmaya çalış
Sağol canım❤❤ emzirdim biraz bi de parol aldım ablamdan getirttik iyi geldi şimdi biraz iyiyim şükürler olsun.
Geçmiş olsun , bebeğin çok küçükse beklemiş tazyikli süt emince sıkıntı yapar.
O bölgeye sıcak kompres iyi gelir, hatta duşa girip ılık - sıcak su altında ovmak/ sağmak biraz rahatlatır.
Sağol canım bunları biliyorum ama o kadar kötüydüm ki klimanın karşısın da biraz uzanmayı tercih ettim.
Sağol öyle valla bayağ kötüleştim.Sanada çok geçmiş olsun.Neden böyle oluyor ki her ay demişsin.Bu arada hoşgeldin :) aklımdaydın bi arkadaşımız daha vardı o nerelerde acaba etiketliyemiyorum Erva ydı sanırım.
Geçmiş olsun daha iyi misin?
Sağol Bonuscum❤şimdi daha iyiyim parol iyi geldi bebişte biraz iştahsız diş patlatıyor emmek istemeyince birden bire böyle oldum.Saç diplerimden ayak parmaklarıma kadar ağrım vardı.
Geçmiş olsun.

Güle güle oturun.
Sağol Nego
Çok sağolun kızlar..
Allah hepinizden razı olsun❤❤

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…