Düzenli Evimiz & Hayatımız

adan%C4%B1nnias%C4%B1.gif

Böylee negomm evet biraz sert gibi ama yumoş gibideee:KK45::KK37:Hoppa
Bak o doğru tam benim profile uygun🤣🤣

- Yatak toplandı
- bulaşık makinası boşaltıldı.
- bulaşık makinası yerlestirildi.
- tatil valizi yerleşti.
- giyinme dolabi silinip düzenlendi.
- iç camasiri dolabı düzenlendi.
- yerler süpürüldü.
- yemekler yapıldı.
- çamaşır toplanıp dürülüp yerlerine yerleştirildi.
Kızlar benimde bu günüm bu şekildeydi. Tuvalete banyoya hiç dokunamadim hamilelik şüphesi taşıyorum kendimi yormak istemedim daha fazla ve burası nemli ve cok sıcak olduğu için arada dinlendim.

Ayy çok fenayım kızlar mastit oldum galiba göğsüm ağrıyor. İç ateşim var gibi tüm vücudumda kırıklık var.😐
Klima açıp uzandım ev hemen dağıldı çocuklar sağolsun.
Canım çok geçmiş olsunn sağıp boşaltmaya çalış😔

İşte karınca tozu o bi pakette almışlardı annemler.

Ben şey yapıyodum evde lavanta yağı vardı çocuklara okulda bit gelmesin diye sürüyodum kokuya gelmiyolarmış bundan yola çıkarak kulak çubuklarıyla karıncanın geldiği derzlere köşelere damlatıp itiyodum sürüyodum yağı baya gidiyodu çıkmıyolardı öyle
Lavanta yağı hem doğal, hem de hayvancıklara zarar vermeyen çok güzel bir çözümmüş👏 aklımda bulunsun.

Lavanta kullanımı östrojen hormonunu arttırdığı için dikkatli olmak gerek sadece:
Parfüm, şampuan, duş jeli hatta yumuşatıcı bile etkiliyor

Ayy çok fenayım kızlar mastit oldum galiba göğsüm ağrıyor. İç ateşim var gibi tüm vücudumda kırıklık var.😐
Klima açıp uzandım ev hemen dağıldı çocuklar sağolsun.
Geçmiş olsun 😔, bebeğin çok küçükse beklemiş tazyikli süt emince sıkıntı yapar.
O bölgeye sıcak kompres iyi gelir, hatta duşa girip ılık - sıcak su altında ovmak/ sağmak biraz rahatlatır.

Benim de karıncalar ile başımız dertte yaklaşık bir aydır. Mutfak tezgahında, dolaplarda, salonda kısacası evin her yerindeler. İlk başlarda dokunmadım, sirke biraz faydalı olmuştu gibi ama en son kızımı birkaç defa ağzına karınca atarken gördüm. İlaçladık evi üç dört gündür yoklardı ama bugün salonda koltuk altlarında ve yatak odasında yine gördüm. Bonus Bonus silikon dediğin bildiğimiz sıcak silikon mu? Nereden geldiklerini de bilmiyorum her yerden çıkıyorlar.

Bebiş ebemi esege ters bildiriyor bende napim yaşlandımmmmm 🤣🤣🤣🤣
Bebekken defalarca beni çok ağlıyor diye acile götürmüşler, en son doktor tanıyıp "getirmeyin artık bu bebeği" demiş.😂
İlk çocuğum bana çekmiş, aynısını yaşattı 😭
Yüzümü yıkayıp, lavaboya bile giremediğim çok gün oldu. Bizim "Gazı mı var, neresi ağrıyor." Ek gıdaya da başladık hala bitmedi mi? endişelerimize ve "Huysuz bu bebek" teşhisimize çocuk doktorumuz "Algıları çok yüksek bir bebeğiniz var o nedenle her uyarana tepki veriyor" diye yorum yapmıştı. Kendini ifade etmeye daha çok başlayınca ağlaması bitti şükür.☺️
40 gün bu bebekle nasıl çıkacak dediğim bebeğim şimdi 16 yaşında 😉
Ha başka bir çocuk kararı almamız sayesinde yıllar aldı, o başka 😀

Benim de karıncalar ile başımız dertte yaklaşık bir aydır. Mutfak tezgahında, dolaplarda, salonda kısacası evin her yerindeler. İlk başlarda dokunmadım, sirke biraz faydalı olmuştu gibi ama en son kızımı birkaç defa ağzına karınca atarken gördüm. İlaçladık evi üç dört gündür yoklardı ama bugün salonda koltuk altlarında ve yatak odasında yine gördüm. Bonus Bonus silikon dediğin bildiğimiz sıcak silikon mu? Nereden geldiklerini de bilmiyorum her yerden çıkıyorlar.

Evet canım ondandı soğukta olur çok ince ucu olmalı tabi tezgah yapıştırılan gibi

Bebekken defalarca beni çok ağlıyor diye acile götürmüşler, en son doktor tanıyıp "getirmeyin artık bu bebeği" demiş.😂
İlk çocuğum bana çekmiş, aynısını yaşattı 😭
Yüzümü yıkayıp, lavaboya bile giremediğim çok gün oldu. Bizim "Gazı mı var, neresi ağrıyor." Ek gıdaya da başladık hala bitmedi mi? endişelerimize ve "Huysuz bu bebek" teşhisimize çocuk doktorumuz "Algıları çok yüksek bir bebeğiniz var o nedenle her uyarana tepki veriyor" diye yorum yapmıştı. Kendini ifade etmeye daha çok başlayınca ağlaması bitti şükür.☺️
40 gün bu bebekle nasıl çıkacak dediğim bebeğim şimdi 16 yaşında 😉
Ha başka bir çocuk kararı almamız sayesinde yıllar aldı, o başka 😀
Allahimmm olaya bak 😁😁 yok simdi benimki o kadar desem allah taş eder. Ama ben çok keyifciyim sanirim zorlanmam bundan. Ya da ne bileyim gercekten zorlaniyorum bunu da tam tarif edemiyorum.
Aman cani sagolsun da ben raziyim ondan. Ne yapalım can bu elbet zorlukları olacak. Allah canina saglik versin bizlerinde yavrularimizin da. Bende onun yurudugunu konustugunu yaş aldığını görürüm ömür boyu inşallahhh 🥲🥲

X