Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bu aralar en çok yapmak istediğim şey ama yok gücüm kalmıyor ancak toparla temizle sil süpür yapabiliyorum detay çok olmuyor.😌
Küçük bebekle zor. Ben de yeni yeni biraz bi şeyler yapabiliyorum oğlanla bazen yine yaptırmıyor

i p e k i p e k bide zirai ilaç satan yerden teyzem bi toz almıştı onu döktüğün zaman kaçıyorlar asla gelmiyor bi daha. Yaz başı balkona dolmuş benim aşırı fazla hiç olmazdı. Onu döktüm daha hiç yok gelmediler
İşte karınca tozu o bi pakette almışlardı annemler.

Ben şey yapıyodum evde lavanta yağı vardı çocuklara okulda bit gelmesin diye sürüyodum kokuya gelmiyolarmış bundan yola çıkarak kulak çubuklarıyla karıncanın geldiği derzlere köşelere damlatıp itiyodum sürüyodum yağı baya gidiyodu çıkmıyolardı öyle

İşte karınca tozu o bi pakette almışlardı annemler.

Ben şey yapıyodum evde lavanta yağı vardı çocuklara okulda bit gelmesin diye sürüyodum kokuya gelmiyolarmış bundan yola çıkarak kulak çubuklarıyla karıncanın geldiği derzlere köşelere damlatıp itiyodum sürüyodum yağı baya gidiyodu çıkmıyolardı öyle

Artık kanka olma tekliflerini kabul ediyorum. Bir yıldır o kadar ısrar ettiler ki ben kovdum onlar geldi ben kovdum onlar geldi demek ki final böyle olacaktı.
Yatak döşek de yapım bal damlatim tezgaha. Bari boş boş gezmesinler.🤦‍♀️
Daha pazar günü izledim İbrahim Saraçoğlu hiçbir haşere lavanta olduğu yere gelmez dedi. Yağını kullan istersen

:ruh:İşler biter
Bugün Yaptıklarım
🌸 yataklar toplandı
🌸 Bulaşıklarım Birazını makineye attım birazında elle yıkadım
🌸 kızı uyuttum sonra Yemeğini hemen yaptım
🌸 mutfak dolaplarını sildim buzdolabına ve bulaşık makinesini sildim
🌸 kız uyandı evi makine yapamadım sesten korktuğu için gırgırladım etrafını da Temizce sildim
🌸 elbiseleri kaldırdım katladım makinedeki elbiseleri çıkardım serdim
🌸 Ay tam işim bitti derken kız elini Ağzına koydu kustu hemen götürüp banyosunu yaptırdım
Bugünlük bu kadar işim bitti Akşama da adam eve gelmiyor zaten nöbete kalıyor artık hafif bir şeyler yapıp yerim yemek telasım yok yani:KK59::KK31::KK68:

X