Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eki Görüntüle 3122540

Sabah eşim diyor ki niye bağırıyorsun yine karıncalara mi kızıyorsun.
Yok yani bu kadar yüzsüz olunmaz ki .
Şimdide salatalık yanında toplantı yapıyorlar. Ya da pes etti nur hadi kutlama partisi yapalım demiş de olabilirler.
:KK75::KK6::confused::KK9::spor:
Ay bide cizgileri falan var, isiriyorlarmi sizi?

Yeter gari başka yazmıyorum düzen sayfası karınca sayfası mi karışmasın ortalık.
Karıncalar bana musallat oldu size olmadı ki ama de mi ?

Dua edin sağlam gitsinler.
Öldürmemek için kendimi zor tutuyorum:kızgın:
Kuzum diğer evimin arkasında bahceli bir ev vardı banada ordan geliyordu seni çok iyi anlıyorım bende tüm yolları denedim olmadı Allah affettsin artık herşeyin içine girince 😔

Karıncalarla kavga ettim sabah sabah yağ çözücü sıkıp sildiğim yetmeyince domestosla iyice bol köpüklü temizlik yapıp kuruladigim tezgahta halay çekiyorlar yine toplanmışlar.
İyilikle gidin diyorum anlamıyorlar en son açacağım elektrik süpürgesini hepsini içine çekeceğim.
Tarcın kabuğu, limon ve daha bir sürü şey de denedim yok gitmiyorlar.
En son benim küçük firlamanin kurabiyeyle beslediğini gördüğümden beri ümidi kesmem gerekiyordu zaten. 😭😭😭
Soğan tarçın limon kabuğu tuz bu na benzer bir çok şey uyguladım hiç biri bişeye yaramıyor karınca ilacı var renkli pasta süsleri varya onun biraz küçüğüne benzeyen bir karınca ilacı var ismini markasini unuttum biraz biraz geldiği gelmediği bı kaç yere koydum tamamen yok oldular şimdi daha ilacı kullanmamama rağmen gelmiyorlar çok şükür kurtuldum ben sana da tavsiye ederim bir araştır istersen

Gıvırma :63:
Ne dediysen yazdım işte google hacıda mı yalan diyor bak çarpar seni :KK70:
Konuya açıklık getiriyorum öhöm öhöm :confused: Bonus Bonus JES JES Efser Efser
14E8A476-9017-4EB7-9E67-B66FCC40B69D.png
294E87B4-1A37-4AAE-AFE8-50E2A44ADD46.png

Artık kanka olma tekliflerini kabul ediyorum. Bir yıldır o kadar ısrar ettiler ki ben kovdum onlar geldi ben kovdum onlar geldi demek ki final böyle olacaktı.
Yatak döşek de yapım bal damlatim tezgaha. Bari boş boş gezmesinler.🤦‍♀️

Karınca çıkan yerlere silikon sıkın nur.

Adım hıdır elimden gelen budur.

X