Düzenli Evimiz & Hayatımız

Karıncalarla kavga ettim sabah sabah yağ çözücü sıkıp sildiğim yetmeyince domestosla iyice bol köpüklü temizlik yapıp kuruladigim tezgahta halay çekiyorlar yine toplanmışlar.
İyilikle gidin diyorum anlamıyorlar en son açacağım elektrik süpürgesini hepsini içine çekeceğim.
Tarcın kabuğu, limon ve daha bir sürü şey de denedim yok gitmiyorlar.
En son benim küçük firlamanin kurabiyeyle beslediğini gördüğümden beri ümidi kesmem gerekiyordu zaten. 😭😭😭
Boşa yorma kendini çıkıyorlar ordan da keratalar :KK70:

Günaydın kızlar 🥰 bir haftadır tatildeydim. Bebekle tatil tatil mi başka bir şey mi bilmiyorum ama yine de fena değildi diyelim. Ama eve bir geldim abooo evi bir şeyler götürüyor. Her yer tüy 😑 kedilerim sağolsun. Sabahtan beri iş yapıyorummm
Demek geldin :anne: ah canım gel seni bir öpeyim hoş geldin latifciğim:KK19:

Son düzenleme:
Artık kanka olma tekliflerini kabul ediyorum. Bir yıldır o kadar ısrar ettiler ki ben kovdum onlar geldi ben kovdum onlar geldi demek ki final böyle olacaktı.
Yatak döşek de yapım bal damlatim tezgaha. Bari boş boş gezmesinler.🤦‍♀️
Onun çözümünü bir yerde okumuştum malum b12 sen nelere kadirdir unutuveriyorum herşeyi bir ara bakarım notlara. Ehhh yapacak bsy yok gidin diye konusuver misafir perver dğlm de 😅

Onun çözümünü bir yerde okumuştum malum b12 sen nelere kadirdir unutuveriyorum herşeyi bir ara bakarım notlara. Ehhh yapacak bsy yok gidin diye konusuver misafir perver dğlm de 😅
20220901_110923.jpg

Sabah eşim diyor ki niye bağırıyorsun yine karıncalara mi kızıyorsun.
Yok yani bu kadar yüzsüz olunmaz ki .
Şimdide salatalık yanında toplantı yapıyorlar. Ya da pes etti nur hadi kutlama partisi yapalım demiş de olabilirler.
:KK75::KK6::confused::KK9::spor:

Eki Görüntüle 3122540

Sabah eşim diyor ki niye bağırıyorsun yine karıncalara mi kızıyorsun.
Yok yani bu kadar yüzsüz olunmaz ki .
Şimdide salatalık yanında toplantı yapıyorlar. Ya da pes etti nur hadi kutlama partisi yapalım demiş de olabilirler.
:KK75::KK6::confused::KK9::spor:
Ahahahhhh hayvalar ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar 😅 bazen yaptıklarına şaşıyorum 😅

Ben de sana yazıyordum tam benim kocamın da Karagöl sevdası tuttu cuma gidip pazar dönecekmiş iki çocukla töbeee dedim günübirlik neyse de
Dün 11 saate yakın yol geldik, yanımda kardeşim vardı destek oldu ama yine de fena değildi. Hiç ağlamadi, tabiki huy yaptı biraz ama 😂 git benceee

20220901_111808.jpg

Bir tanesi diğerine diyor ki bak
Salatalığın yanında olan

Yenilgiyi kabul etti Nur,

Çabuk git zurnaci karıncaya da haber ver . Arkadaşlarını kapsın gelsin.
Daha yurt dışından da gelecek olanlar var.

Artık düşünün ya ne konuşuyorlar duymaya bile başladım 🤦‍♀️

Dün 11 saate yakın yol geldik, yanımda kardeşim vardı destek oldu ama yine de fena değildi. Hiç ağlamadi, tabiki huy yaptı biraz ama 😂 git benceee
Yanında biri olunca evet daha Kolay ben Erzurum’dan İzmir’e gittim 3 buçuk aylıkken arabayla iki günde 😢 ölüm gibi bir şeydi kimse ölmedi :KK14: Bebe İsilik oldu konakladığımız yerde sabaha kadar uyumadı arabaya her binişimizde çığlık kıyamet...

X