Düzenli Evimiz & Hayatımız

Peynir, yoğurt, ayran seviyor mu?

Peynir, yoğurt, ayran seviyor mu?
Peyniri 2 nohut kadar yalnız yiyor yoğurdu da yumurtayla beraber ya da baska yemekle beraber verebiliyorum ayranı da daha biberon kullandığı için içmiş dğl dana oldı artık suyu bile biberonla içiyor

Ay kızlar çok doldum sinirlerim harap.Eşimin annesinin inanılmaz bi kalabalığı var.Ev müstakil merdivenler siliniyor tabi.Ben siliyorum her zaman kir içinde ve eve gelenler hep onun kalabalığı günde bikaç kere gelip giden var.Çocuklar öyle yine gidip gidip geliyorlar valla usandım artık yıllardır böyle.
Bebiş ağlıyor ben yine merdiven peşindeyim gidip silip kilimini yıkadım girişi yıkadım falan ter içindeyim.
Torunları hep burada bi de kalıcı kendi girişini de silmemiş çocuklar oraya basıp bize geliyor görünce ne sinir oldum yahu
Benim oğlanda onlara takılıyor inip inip çıkıyorlar evi süpürüyorum daha temiz kalmadan kirleniyor.
Allah ım nereye düştüm diyorum ben.Kadın arsız birşey desem beni bi de yalancı çıkarıp zeytinyağı gibi üste çıkar.
Ay ne bilim yine çok doldum okuyan arkadaşlar hakkınızı helal edin.

Peyniri 2 nohut kadar yalnız yiyor yoğurdu da yumurtaya ya da baska yemekle beraber verebiliyorum ayranı da daha biberon kullandığı için içmiş dğl dana oldı artık suyu bile biberonla içiyor
Biberon iyidir ama benim kızda çekmeyi bilmiyordu neyseki alıştırma bardağını kullanabildik.

Böyle zor oluyor ama anne için geliyor gelenler ama bir de çocuklaea sahip çıksalar annemlere de gelirlerdi ama annem çocuklara söylenirdi ama gidio gelip kirletmeyün diye hurra gel gel insana yazık ama zaten bebişler küçük

Yataklar toparlandı
Kahvaltı hazırlandı
Mutfak toparlandı
Masalar silindi
Ocak silindi
Yerler süpürüldü.
Kıyafetler katlandı
Merdivenler silindi girişe de su döküp yıkadım kiracı da var halbu ki onların da yapması gerekiyor ama bana kalıyor yine.
Kilimi oğlanın terliklerini falan önden yıkayıp makinaya attım yıkanıyor.
Ter içerisindeyim klimanın önünde serinleyip bebişe muzunu yedirip uyutacağım.
Ya biz kadınlar bu dünya ya hizmetkâr olarak mı geldik anlayamıyorum herkesi biz idare ediyoruz.

Öyle Valla canım çocukları severim ama benim oğlan benim tarafa gidiyor kimseyle görüştüğümüz yok.
Kv nin torunlar bizde ama sürekli bi yere kadar tuhaf bi alışkanlıkları var bende anlam veremdim çok rahatlar.
Akrabalarda dedikoduya geliyor zaten

Süreklilik can sıkar maalesef

ALLAH yardımcın olsun bacım bilirim bu durumları 7 sene aynı evde yaşadım günde 3 kez ev süpürdüğümü bilirim sabrın sonu selamet şimdi kendi evimde haftaya bir ev süpürüyorum
ya sabır ya selam çek canım ALLAH işlerini kolaylaştırsın

Ay Allah razı olsun çekerim canım beni en iyi sen anlarsın.
Cidden sabırlıyım bu yüzden sınamıyorum sanırım abim derdi.
Kızmak incitmekte bana göre değil oğluma bazen patlıyorum ama söyleniyorum eşime de öyle.
Bu durumlar yüzünden kendime vakit ayıramadim bakım yapamıyorum çünkü enerji hep başka yerlere gidiyor.
Allah herkese hayırlı bi kapı açsın.Ev üstüne ev olmuyor.
Kv ile dip dibe yaşamakta hiç olmuyor.

Ay dua at de görümce yok evde
Ay tabi hadsiz biri olunca da dokunur benim Türkiyenin taaa öbür ucunda dokunur

Slm kizlar .sayfalari okuyamadim.hemen yazimde.bugun islerim cok.aksam okuyacagim hepinizi
Kahvaltimizi yaptik.
Bul.mak.bosalttim.geri bulasik kattim
Sofralari cırptim.
Yatakları topladim.ortaligi topladim
Evi bastan asagi süpürdüm
Sildim
Iki balkonuda yikadim
Tozlari aldim.ama terden öldüm.su gibi oldum valla.bayilacaktim.hemem dusa attim kendimi
Wc ve banyolar yarina kalsin zira sicaktan beynim yandi resmen.namazimi kilacam.
Pazara gidecem yemek yapilacak

Kayınvalidenle altlı üstlümü oturuyorsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…