Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yaaaah sende mi?:skandal:
Halbu ki Tuba nın çok hayranı var zannederdim:KK70:
E itici gelen tipimi tavırları mı?
Ay Valla tipiyse beni de görsen itici bulur muydunuz ki?🤣🤣
Siyah saç siyah kaş yeşil göz ince uzun bi fizik.😅😅
Ay bi tuhaf oldum valla dıştan bende itici miyimdir acaba🤣🤣

Ya kızım Ayriyeten süt içmiyor O benim sinirimi ayrı bozuyor zaten anne sütü almadı aldığım mamayı da içmeyince kemikleri gelişmeyecek ya Zaten birkaç ay boyunca 5 ay 6 ay kadar enjektörle sürekli veriyordum kulunç Sıkıntılarım ondan çıktı galiba Yeter ki içsin dedim bu sefer de biberona tekrardan alıştı ama ne yapıyorsam da içmiyor çok az içiyor Akşamdan sabaha kadar aç ama çok az içiyor gün içerisinde de zaten süt içmiyor mamayı hiç sevmiyor sürekli ek gıda Ama onun kemiklerinin süte ihtiyacı var
Ek gıdayla arası nasıl peki? İnş. 1 yaştan sonra inek sütünü sever sende onunla devam edersin.
Çorbalarına da kemik suyu katsan.

Hayır formül mama Mamaya genelde süt diyorum hep 🤦‍♀️😁
Altta yazan dogum tarihi dogruysa anne sütü almıyor formül mama almıyor diye bu kadar üzülme. Ne güzel ek gıda yiyor. Kemikli çorbalar, kemik sulu lapa pilav, tavuk suyu vb. Şeyleri yedir. İnan o formül mamalardan bin kat iyi gelir ona. Ayrıca süt alsa bile senden yetmez artık ona midesi eskiye göre daha büyük. Ek gıda istiyor. Üzme kendini ❤️

Ek gıdayla arası nasıl peki? İnş. 1 yaştan sonra inek sütünü sever sende onunla devam edersin.
Çorbalarına da kemik suyu katsan.
33 gün kaldı 1 yasına. İnek sütünü elden alıyorum zaten insaAllah onunla devaö edecem kemik suyunu yemeklerine koyuyorum. Zorlayarak yediriyorum yoksa asla yemiyor bir ara zorlamadım me zaman isterse o vakit veririm dedim baktım hemen kilo verdi 2 günde fatketti

Altta yazan dogum tarihi dogruysa anne sütü almıyor formül mama almıyor diye bu kadar üzülme. Ne güzel ek gıda yiyor. Kemikli çorbalar, kemik sulu lapa pilav, tavuk suyu vb. Şeyleri yedir. İnan o formül mamalardan bin kat iyi gelir ona. Ayrıca süt alsa bile senden yetmez artık ona midesi eskiye göre daha büyük. Ek gıda istiyor. Üzme kendini ❤️
Canım anne sütü almıyordan kastım doğduğunda emmedi beni bu da beni çok üzdü hala bunu açmış değilim Neredeyse 1 yaş olacak Çok üzülüyorum Ayriyeten bunun için hani ben de anne sütü almadı bunu da almıyor diye üzülüyorum Ben kimseyi işte kemikleri gelişmez ufak kalır küçük kalır diye söyleniyorlar Ben de ister istemez evhamı yapıyorum formül mamaya karşı Benim de gönlüm pek rahat değil ama vermek zorunda kalıyorum inek sütünü Doktorlar vermeyin diyor hani ben zaten inek sütünü muhallebiler yapıp veriyorum Hani hiçbir alerjisi olmadı ama doktoru içirmeyin diyor formül mamayı da vermek zorunda kalıyorum hiç yoktan iyidir diye. Ek gıdayı da zorlayarak veriyorum işte vermezsem almaz Geçen gün zorlamadan yedireyim dedim iki günde zayıfladı çocuk hani bende de şöyle bir şey oluştu anne sütü almadı diye çok üzüldüm ya en azından formül mama alsın veyahut da ek gıdayı sağlıklı bir şekilde alsın bu sefer yıpratıyorum kendimi ilk doğduğunda da ciddi sağlık sorunları yaşadık Zaten onun için de çok titriyorum üzerine Bu sefer de çok fazla ilgilenince çok eğildim üzerine Hani kulunç sorunları bu sefer fıtık sorunları yaşadım ben hani Hamile olmadan önce böyle bir şeyim yoktu kızı Kaldır indir biberon emmedi sırf aç kalmasın diye enjektörle besledim ayyy çok yoruldum bilmiyorum İnşallah bundan sonrası iyi olur.
Çok teşekkür ederim 💐🌸

Son düzenleme:
Canım anne sütü almıyordan kastım doğduğunda emmedi beni bu da beni çok üzdü hala bunu açmış değilim Neredeyse 1 yaş olacak Çok üzülüyorum Ayriyeten bunun için hani ben de anne sütü almadı bunu da almıyor diye üzülüyorum Ben kimseyi işte kemikleri gelişmez ufak kalır küçük kalır diye söyleniyorlar Ben de ister istemez evhamı yapıyorum formül mamaya karşı Benim de gönlüm pek rahat değil ama vermek zorunda kalıyorum inek sütünü Doktorlar vermeyin diyor hani ben zaten inek sütünü muhallebiler yapıp veriyorum Hani hiçbir alerjisi olmadı ama doktoru içirmeyin diyor formül mamayı da vermek zorunda kalıyorum hiç yoktan iyidir diye. Ek gıdayı da zorlayarak veriyorum işte vermezsem almaz Geçen gün zorlamadan yedireyim dedim iki günde zayıfladı çocuk hani bende de şöyle bir şey oluştu anne sütü almadı diye çok üzüldüm ya en azından formül mama alsın veyahut da ek gıdayı sağlıklı bir şekilde alsın bu sefer yıpratıyorum kendimi ilk doğduğunda da ciddi sağlık sorunları yaşadık Zaten onun için de çok titriyorum üzerine Bu sefer de çok fazla ilgilenince çok eğildim üzerine Hani kulunç sorunları bu sefer fıtık sorunları yaşadım ben hani Hamile olmadan önce böyle bir şeyim yoktu kızı Kaldır indir biberon emmedi sırf aç kalmasın diye enjektörle besledim ayyy çok yoruldum bilmiyorum İnşallah bundan sonrası iyi olur.
Çok teşekkür ederim 💐🌸
Sesli klavyeden yazdım diye devrik cümlelere bak 😅

Dün de ocak gaz kaçırmış yakmamla bende yandım biraz kaşım kirpiğim ütülmüş neyseki çok kötü değil zamanlada uzarmış burnum da var kızarıklık krem sürdüm umarım iz kalmadan geçer
Ay çok geçmiş olsun Allah korumuş beterinden

Olur mu hiç kuzum benim kafa yerinde değil fazla domestos solumuş olabilirim anam geldi herüfüm evde yok dip köşe yapıyorum
Domestos soludum deme yav sonra kendimi bir şey zannedenler çok çomoşor soyo solomoşsonoz diyor 😏😏

Son düzenleme:
X