Düzenli Evimiz & Hayatımız

hayalcim üzülme doktor sadece önlem amaçlı tahlil istemiş hem daha iyi bişe varsa önceden öğrenmiş olursunuz ona göre önlem alınır
Üzülmemeye çalışıyorum abla ama elimde değil. Birde düşünmeye başlamıştık artık çocuk ki tam böyle bir şey çıktı Allahın işi

Amin tinnoşum 🤲🏻 bende aynı düşündükçe fena oluyorum kuzenimi içi nasıl kim bilir. İkizi var bide iki çocukla perişan oldu sürekli doktora git gel başka şehire.
Swetimm Allah yar ve yardımcınız olsun tez vakitte kalıcı izsiz şifalar versin yavruya Rabbim
Ablam üst üste düşükler yapmıştı sonra pıhtı atmıştı ya genetik testinde kromozom bozukluğu çıktı hepimizden test istediler dün verdik bakalım bizdede var mı diye. Doktor sonuçlar çıkana kadar iyi korun gebe kalma dedi ablan gibi çıkarsa doğal yolla değilde genetikli tüp bebekle anne olabileceğimi söyledi
Hayalim sonuçlar güzel çıkar inşaAllah hayırlısıyla Geşmiş olsun
Kahvaltıya bişeyler hazırladım. Kızımı yıkadım ama eşimi uyandırmadım hala.
Kızımın parmağında dolama denir ya biliyor musunuz? Tırnak batmasından dolayı iltihap oluyor. Bu çok tekrarlıyor ya 4 gün oldu sanırım geçmedi. Acaba doktora mı götürsem kafam karıştı
Geşmiş olsun canım resmide gördüm alt mesajda kara merhem sürerler böyle durumda. Faydasını sende görürsün umarım

Üzülmemeye çalışıyorum abla ama elimde değil. Birde düşünmeye başlamıştık artık çocuk ki tam böyle bir şey çıktı Allahın işi
her şer gibi görünen şeyde bi hayır vardır , kalbini ferah tut sen, benim kızımın bi arkadaşı var 5 senelik falan evliler bi kaç sene bebek istemiyoruz dediler, sonrada denediler bi kaç ay olmadı doktora gittiler meğerse troitleri yüksekmiş kızın ondan hamile kalamamış bi kaç ay ilaç kullandı sonra oldu şimdi 14 aylık oğlu var :anne:

Bugün benim doğum günüm. Hayatımın en kotu doğum gününü geçiriyorum sanırım. Allah beterinden korusun tabii🙏🏼 zaten kendime canım sıkılıyordu ülkede olan son olaylarda mahvetti. Dünya ne kadar kötü bir yer insanlar acımasız. İçim daralıyor…
bak üst mesajda bonusumuz ne paylaştı :super:

Bugün benim doğum günüm. Hayatımın en kotu doğum gününü geçiriyorum sanırım. Allah beterinden korusun tabii🙏🏼 zaten kendime canım sıkılıyordu ülkede olan son olaylarda mahvetti. Dünya ne kadar kötü bir yer insanlar acımasız. İçim daralıyor…
Doğum günün kutlu olsun hayalim yeni yaşında Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle gerçekleştirsin :KK60:

😆

Eklentiler

• IMG_20241005_122540.jpg
    IMG_20241005_122540.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 3

Doğum günün kutlu olsun hayal Allah gönlünden geçen ne dileğin varsa en güzelinden hayırlısından nasip etsin ❤️

Modumuz düşük tabiki sözler bitiyor ama ruh hali olarak umut olarak düşersek amaçsız oluruz.
Bizim iyi olmak gibi, sağlam durmak gibi bir amacımız var.
Her şeye rağmen bizim gibi insanlar olacak olmalı bu yüzden biz düşemeyiz.
Düşersek çabalamaktan da vazgeçeriz.
Vazgeçemeyiz biz vazgeçersek kötü kazanır.

Doğum günün kutlu olsun hayalcim 😍 yeni yaşın da tüm güzelliklere istediklerine sahip ol inşallah. İyi ki doğdun. Bonus çok güzel paylaşmış düşürme kendini biz dik olalım ki belki nesile de faydamız olur 💜💜💜💜

İlkkez denk geldi önemli bir konu olduğu için ilgilendi sanırım zaten hastada yoktu ki. Yaygın hastalık olmadığı için
Hayalcim Allah şifa versin kalbini bozma tedbir amaçlı istenmiş, inşallah gerek kalmaz o yollara ama bak her şeyin çaresi var.
Şimdiden üzülme lütfen.

Doğum günün kutlu olsun Hayalkurancım🌹
Sen güzel hayaller kurmaya devam et.
Dünyadaki kötülüklere rağmen bizler iyi olmaya devam edelim, kazananlardan olalım.

Mutlu sağlıklı upuzun bir ömür dilerim 🤩

X