Düzenli Evimiz & Hayatımız

50 dk lık maratonumu iftiharla sunarım

Evi havalandırdım
Wc yıkandı
Yatağımızı topladım
Evi süpürdüm, sildim, toz aldım (Salon hariç)
Balkonları yıkadım
Banyo dolabını, aynasını sildim
Çamaşır makinesinin dışını sildim
Banyo ve wc lavabolarını ve musluklarını yıkadım
Havluları değiştirdim
Çaydanlığı parlattım
Ocağı sildim

Tam bitirdim kızım uyandı şimdi onla etkinlik zamanı

Yatakları topladım
Kahvaltı yaptık kaldırdım
Bulaşık makinesini boşalttım
Balkonu sildim düzenledim
Mutfak masa sandalyelerini sildim
Tekrar evi süpürdüm
Alaturka wcyi temizledim
Oğlumu yıkadım
Klozet ve lavaboyu ovdum
Duşkabini sildim banyoyu yıkadım
Ayrıntılı toz aldım
4 5 parça ütü yaptım devam edeceğim

Yemek yapılacak

Bunları 50 dkdami yaptın hay maşallah kız parmak mi şiplattin bitirdin bu kadar işi. Ben koltuk sileyim dedim burnumdan geldi... gelip bacaklarıma sariliyo. Agliyor kucaga alıyom yok onu yapiyom yok bunu yapiyom yok onunla birlikte bende aglayacam ya o dereceye geldim artık. Nefes aldırmıyor çocuk bana aticam sonunda balkondan kendimi neyse sakin olmam lazım anneyim ben böylede kendimi avutmaya çalışıyorum işte

Off bende klima açtım oturdum terden sinirlerim zıpladı resmen. Kuzen geldi laptopu alacak sizin ev ne kadar sıcak bizim ki böyle değil dedi Ne yapacağız bu evle bilmem sinirler harap bende.
Sabah yataklar toplandı
Oğlum anne hergün kahvaltı yapıyoruz yapmayalım dedi kızartma yaptım gönlü olsun diye ona ketçap sıkıp yedi.
Ev toparladım masaları sildim.
Bulaşık makinasını boşalttım.
Elde yıkanacaklar vardı yıkadım.
Bebişi yıkadım.
Vazomu kırdı küçük hanım neyseki kendini yaralamadı onları toparladım.
Salon mutfak holü süpürdüm.
Salonu ve holü elimle sildim.
Kızın çamaşırları beyaz sabunla elimle çitiledim makinaya attım beyaz atletlerini de çamaşır suyuna bastım lekeler çıkınca akşam makinayı çalıştırıp asarım.
Lavaboyu ovdum , wc ye çamaşır suyu cif döktüm ama yıkayamadım henüz.
Merdivenler başıma bela yüzey temizleyiciyle baştan aşağı sildim kilim var kapının önünde onu da silkeledim.

Hızlı yaparım ben bir de kız uyanacak diye daha hızlı yaptım ay büyüdükçe bende mi böyle olcam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…