Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar merhaba
Bugun evime döndüm.
Çamaşır çamaşır çamaşır................... :rolleyes:
Orada da yıkıyordum halbuki ama çocuklar çok sık kirletiyor.
Yarın tatile çıkıyoruz. 🏖️🏝️🏞️
Hazırlık yapıyorum.
Ödevlerimi alamıcam, ekmek elden su gölden olacağğk💃😃
Ama yine de uğramak isterim buralara.
Herkese sevgiler.

Hızlı yaparım ben bir de kız uyanacak diye daha hızlı yaptım 🤭😂😂😂 ay büyüdükçe bende mi böyle olcam acaba 🙊😂
Her çocuk aynı olmuyor. Fakat uykulari eskiye nazaran hepsinde azalma oluyor benim ki başka çocuklara göre daha az uyuyor. Bana yapışık yaşıyoruz wcye gitsem oraya bile geliyor kapının önünde bekliyor beni ağlaya ağlaya o derece yani. Seninki belki öyle olmaz. Erkek çocukları anneye kızlar babaya düşkün olurmuş. Birde erkek çocuklar daha yaramaz oluyolar yada benim tanıdıklarim öyle ben öyle gözlemledim.

Her çocuk aynı olmuyor. Fakat uykulari eskiye nazaran hepsinde azalma oluyor benim ki başka çocuklara göre daha az uyuyor. Bana yapışık yaşıyoruz wcye gitsem oraya bile geliyor kapının önünde bekliyor beni ağlaya ağlaya o derece yani. Seninki belki öyle olmaz. Erkek çocukları anneye kızlar babaya düşkün olurmuş. Birde erkek çocuklar daha yaramaz oluyolar yada benim tanıdıklarim öyle ben öyle gözlemledim.
Aynen her çocuk aynı olmaz. Senin içinde zordur böyle ya. Kuzenimin ikizleri var erkek olan kucağından inmiyor kız öyle değil. Erkekler daha bi enerjik oluyor sanırım

Eki Görüntüle 3115438 Ayyy iyi oldu maraton motive oldum sizlerle :super:bittiiii çok sıcak ama

Mutfak dolaplarının kapaklarını sildim
Buzdolabını dıştan sildim
Masayı sildim
pencereyi sildim
Kapısını ve yerini sildim

Şuan :kahve: durumum bu .... keyifdeyim:KK14:
Oh mis harika görünüyor ellerine saglik

Neler yapıldı
Yataklar toplandı
Kahvaltimizi yaptık.oglum ekmek almaya giderken cöpleri verdim atti
Bul mak.attim
Buyük tenceremi parlattim
Ocagi sildim tezgah bezimi deterjanli kaynar suya bastim
Bütun evi supürdüm sildim
Camasir katladim
Sifonyerimin 2 çekmecesini düzenledim.ne güzel oldu eli yüzü açıldı
Büyük banyonun dus teknesini klozeti ve lavobosunu yıkadim.yerini süpürup aynasini sildim
Havlulari değistirdim
Sofralari çırptim
Duş aldim
Namaz kıldım
Yemek yedik topladim
Bornozlar yikandı .şimdi onlari asip tabaklari da mak.atacagim

Aynen her çocuk aynı olmaz. Senin içinde zordur böyle ya. Kuzenimin ikizleri var erkek olan kucağından inmiyor kız öyle değil. Erkekler daha bi enerjik oluyor sanırım
Aynen çok enerjik kıpır kıpır bir dakika boş durdugunu görmedim şimdiye kadar benden hızlı evi dolanıyor emekleyerek😂 iki arkadaşıminda kızı oldu benim bebeyle ayları. Çok sakin çocuklar kucak bile istemiyorlar hayat onlara güzel valla ben öyle çocuk 5 tane daha dogururum dermişim. Kucağımdan inmiyor ve sadece bana yapıyor bunu babasına asla yapmıyor. Babasına bırakıp gizlice bakıyorum babası koltukta uzanıyor oda yerde oyuncakla oynuyor. Ben yatsam asla oyuncakla oynamaz kucağımda olacak ve ben onun biyerlerine dokunucam hep. Çocuk böyle mutlu oluyor değişik yaa 😂

housewife-housework.gif

Ooo topiğinnn hepsiiiii böylee anlaşılan:KK49::KK49::KK49::KK49:

Hayır yani citten eskiden düğün dernek denilince insan bir hevesle gidelim deniliyordu:110: valla şimdiki dügünleri organizasyon şirketleri okullun yıl sonu gösterilerine cevirdiler 😔ilerleyen zamanlarda bu gençler düğünleri seyretip seyretip hani bune ne gerek varmış diyecekler:işsiz:

Bunları 50 dkdami yaptın hay maşallah kız parmak mi şiplattin bitirdin bu kadar işi. Ben koltuk sileyim dedim burnumdan geldi... gelip bacaklarıma sariliyo. Agliyor kucaga alıyom yok onu yapiyom yok bunu yapiyom yok onunla birlikte bende aglayacam ya o dereceye geldim artık. Nefes aldırmıyor çocuk bana aticam sonunda balkondan kendimi neyse sakin olmam lazım anneyim ben böylede kendimi avutmaya çalışıyorum işte 😂
Koysaydın önüne leğenle su o oynardı sen silerdim koltuğu

Kızlar merhaba
Bugun evime döndüm.
Çamaşır çamaşır çamaşır................... :rolleyes:
Orada da yıkıyordum halbuki ama çocuklar çok sık kirletiyor.
Yarın tatile çıkıyoruz. 🏖️🏝️🏞️
Hazırlık yapıyorum.
Ödevlerimi alamıcam, ekmek elden su gölden olacağğk💃😃
Ama yine de uğramak isterim buralara.
Herkese sevgiler.
İyi tatiller 🏊‍♀️

🍀Yatakları düzelttim.
🍀Evi topladım.
🍀Kahvaltı hazırladım topladım.
🍀Bir bölüm dizi izledmm.
🍀Dolap yüzlerini vs üstten sildim her zamanki gibi.
🍀Örtüleri koyduğum yeri düzenledim.
🍀Tuvaleti, banyoyu yıkadım çöplerini değiştirdim.
🍀Evi süpürdüm.
🍀Çamaşır astım.
🍀Yemekleri yaptım.
🍀Ders yaptırdım.
🍀Kişisel bakım yaptım, duş aldım.
🍀Komşum geldi bir işi vardı onu hallettim.

X