Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sabah küçüğü kbb a götürdüm hasta olduğunda dr demişti bi kbb görsün diye bir şey yokmuş kulak kiriymiş sadece.
Kulaklarını daha küçükken deldirmiştim küpeleri çıkara çıkara kapanmıştı 2 sene sonra tekrar deldirdim 2 katı fiyata 🥴
Bende deldireyim diyorum kızınkini,kaç yaşında deldirmiştin önerir misin ? Çıkarır diye tereddutte kaldım

Bende deldireyim diyorum kızınkini,kaç yaşında deldirmiştin önerir misin ? Çıkarır diye tereddutte kaldım

2 sene önce işte ilk ana sınıfına giderken deldirdik 5 yaşındaydı. Süresi dolduktan sonra ikide bir oyun etti çıkardı başka taktı falan kaybetti küpeyi bıraktım bende şimdi daha idrak etmiş durumda

Slm kizlar
Kahvaltiya kizim pankek istedi.yaptim yerken komsum aradi gel kahve icelim diye.
Artik kahvaltimizi yaptik
Mutfagi topladim
Masayi ocagi sildim
Camasir yıkandı astim
Salonu mutfagi antreyi süpürdüm
Dus aldım komsuma gectim
Eve geldim corba yaptim cocuklara ictik
Birazdan el acmasi fırinda börek yapicam.unum bitti.oglumu gonderimde alsin
Aksam cocuklari parka çıkaracam

2 sene önce işte ilk ana sınıfına giderken deldirdik 5 yaşındaydı. Süresi dolduktan sonra ikide bir oyun etti çıkardı başka taktı falan kaybetti küpeyi bıraktım bende şimdi daha idrak etmiş durumda
Bende kizin 6 ayini doldurmasini bekliyorum minnak kupelerini taktirabilmek icin :KK68: cok mu acele ediyorum acaba :110:

Kızlar içinizde sınıf öğretmeni var mı bilmiyorum ama yada fikri olan.Benim en küçüğüm Eylül de 69 aylık olacak. Hiç anasınıfına gidemedi. Ben pandemiden dolayı göndermedim. 1. Sınıfa kaydı çıkıyor. Dilekçe ile ötelenebiliyor. Ben direk gitsin istiyorum. Bir test varmış onda başarılı oldu. Hatta kurum şaşırdı ana sınıfına gitmemesine rağmen çok iyi dediler. Endişem fiziki çok minyon kerata çıtı pıtılardan. Ve eğitim diğerleri aldı o alamadı diye sorar mı acaba ilerde. Geniz eti ameliyatı oldu biraz serpildi uzadı. Ya da bana çok minik geliyor bilemedim 🙃. Ablalardan çok şey öğrendi. Arada çizgi ödevi veriyorum. Gayet iyi. Yıl kaybetmesin istiyorum boşuna. Diğer sene 80 aylık olacak. Eşim anasınıfı görsün bence diyor. Tecrübeli anneler fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Sabah küçüğü kbb a götürdüm hasta olduğunda dr demişti bi kbb görsün diye bir şey yokmuş kulak kiriymiş sadece.
Kulaklarını daha küçükken deldirmiştim küpeleri çıkara çıkara kapanmıştı 2 sene sonra tekrar deldirdim 2 katı fiyata 🥴
Neyseki birşey yokmuş canım.
Ben 2 defa deldirdim ilki iki iki 4 küpe delik yani tekrar kapandı. Şaka gibi 3.cü ye gideceğim ama bi altın alan olursa beni de çağırın dedim bizimkilere belki ücretsiz hediyesi olarak yaparlar diye.😅😅

X