Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende pek bişi yok arkadaşım. Hiç halim yok nedense tansiyon düştü sanırım. Kolumu kaldıramıyorum. Ödevde yok zatiiii. Onun gazıyla kalkardım belki. Bi kaç küçük iş yaptım. Çocukları parka çıkardım hava alırım iyi gelir diye. Deterjan aldım. Çocuklar acıkmış.bişeyşer yedircem. Komşu kahveye gel diyor. Falan filan işte. Sen nasılsın?

Bende pek bişi yok arkadaşım. Hiç halim yok nedense tansiyon düştü sanırım. Kolumu kaldıramıyorum. Ödevde yok zatiiii. Onun gazıyla kalkardım belki. Bi kaç küçük iş yaptım. Çocukları parka çıkardım hava alırım iyi gelir diye. Deterjan aldım. Çocuklar acıkmış.bişeyşer yedircem. Komşu kahveye gel diyor. Falan filan işte. Sen nasılsın?
Çok geçmiş olsun. Havalardan mi nedir inan benim kemiklerim agriyor sanki enerjimi almışlar.

Yine baya şey halletmissin ama. Cocuklar başlı başına uğraş zaten.

Bende iyiyim işte bebem 9 aylik oldu onunla yuvarlanip gidiyorum.

Çok geçmiş olsun. Havalardan mi nedir inan benim kemiklerim agriyor sanki enerjimi almışlar.

Yine baya şey halletmissin ama. Cocuklar başlı başına uğraş zaten.

Bende iyiyim işte bebem 9 aylik oldu onunla yuvarlanip gidiyorum.
Ay ne güzel tam okşamalık olmuş o kiiii. Şükür sebepleri onlar. Allah olmayan isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah.

Bulaşık makinasını boşalttım
Kahvaltıdan sonra mutfağı topladım
Bulaşık makinasını doldurdum
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Çöpleri boşalttım
Çamaşırları astım
Dünden kuruyanları katladım yerleştirdim
Çarşafları yastık kılıfını değiştirdim
Süpürge yaptım
Mutfak dolaplarını indirip düzenledim
Çamaşırları topladım
Bulaşık makinasını doldurdum çalıştırdım

exhausted-tired.gif

Modumm böylee hiç birşey yapamadım amann🥺 enerjim dibte ama yarınaa toparlanmam lazımmm
Mutlu geceler💜

X