Düzenli Evimiz & Hayatımız

Oruçluyum diye sakin sakin oturdum bi iş yapmadım. Okula gittim geldim

Yemek düşündüm bulamadım yufka vardı beyti yapmak geldi aklıma onu yapıcam şimdi.
Yayla çorbası var makarna salatası var dünden.
Allah kabul etsin

ben de 2-3 haftadır hem borç oruç olsun, hem bedene iyi geliyor aralıklı oruç tutmak yerine adam akıllı oruç olsun diyorum pazartesi perşembe olsun diyorum ama niyetimi yapamadım bir türlü daha

iyi akşamlar hanımlar, herkese güzel bir akşam diliyorum

yarın ilk direksiyon eğitim başlıyor işe geç gelirim öğlen görüşürüz artık.

yemeklerim var, erken yerim bu hafta, biraz da hareket etme fırsatım olursa biraz faydası olur belki. 8 sene sonra ilk kez 64 oldum 65 den indim çüşşş dedim kendime.

çamaşır toplarım, evde uzun zaman sonra ilk kez bu hafta sakin olacağım akşamları. haftasonu çoğu şeyi yapma fırsatım olduğu için. uykusuzum erken yatarım muhtemelen. yarın da iyi geçsin hem eğitim diye. sakin ve uykuyu almış olmak eğitimde farkettiriyordu valla bana. demek ki trafikteyken aktif şoförken ne kadar daha önemli olacak bu.

MssPARE MssPARE isimle ettiğim dualardasın ❤️ ekmek hamuru da çok güzel oluyor hamur yapmakla uğraşmıyorsun en azından
Ekmek hamuru alirim kışın daha pratik oluyor bahçede kendim yoğuruyorum hamuru

Bahçede odun ateşinde kızartıyorum ... ev kirlenmiyor iyi oluyor ama çok işi çıkıyor

Bugün yoruldum yarın falan yapayım bari

MssPARE MssPARE Ayrıca dün bi yeri süpürüyodum birden aklıma benden 10 cm uzun olduğun geldi:işsiz:
Hahahahaha

Kız güldürdün beni he bizim aile uzunlar 🤣🤣🤣

Hele bu 109 ziyaretçiye bak ya maşallah ne azim

Eklentiler

• Screenshot_20241007_171515_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20241007_171515_Samsung Internet.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 6
Ama neden ya neden ben

Offfff off biride desin ki sofra hazır pare yoruldun gel zıkkımlan 😔
Seni o kadar anlıyorum ki daha dün bunun cinneti vardı evde. Herkes yoruldu dün ben çocuklar eşim dışarı çıkınca uzun gezmeli alisverisli bir şey olunca bir de eve gel yemek yap aldıklarını yerleştir.
Baktım tek başıma sofra kuruyorum herkes oturuyor.
Yani illa söylemem mi gerek ?
Dayanamadım.
Yeter ama diye bağırdım bu kadın da yoruldu kolları bacakları yoruldu ve siz dinleniyorken ben daha 2 saattir ne zaman dinlenicem diye düşünüyorum dedim.
Bir Allah in kulu da kalkıp şunu da ben sofraya getirim demiyor ayıp ya dedim.
Baktım insanlar doğruldu. Demeden yapın ne olur sanki göz ne işe yarar ki ? Meseleler hep kulakla mı çözülmeli?..

Seni o kadar anlıyorum ki daha dün bunun cinneti vardı evde. Herkes yoruldu dün ben çocuklar eşim dışarı çıkınca uzun gezmeli alisverisli bir şey olunca bir de eve gel yemek yap aldıklarını yerleştir.
Baktım tek başıma sofra kuruyorum herkes oturuyor.
Yani illa söylemem mi gerek ?
Dayanamadım.
Yeter ama diye bağırdım bu kadın da yoruldu kolları bacakları yoruldu ve siz dinleniyorken ben daha 2 saattir ne zaman dinlenicem diye düşünüyorum dedim
Bir Allah in kulu da kalkıp şunu da ben sofraya getirim demiyor ayıp ya dedim.
Baktım insanlar doğruldu. Demeden yapın ne olur sanki göz ne işe yarar ki ? Meseleler hep kulakla mı çözülmeli?..
Kulakla çözülebiliyorsa oda bir gelişme

X