Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bir minnos bir aslan annesiyim 😍izin bana cok iyi geldi ama bu sefer evde iş bitmiyo 🤪 napicaz bu isi Nego Nego 😂

Yogun bakim istemediğim bir bölümdür ve zordur, isi birakmak icin sartlarin musaitse tabiki senin kararin💞
Ev işi asla bitmez 🤣

Günaydın. Neşeniz bol olsun🥰

Ortak noktada buluşmak güzel olurdu ama erkek milleti işte.Mesela çalışıyorsanız haftada bir gün ikinizin çıkacağı bir gün olsa iyi olurdu.

Öyle canım 💜konuştuk bugün daha iyi süt sağıyordu bebiş için.Bununla atlatılır inş. bi daha hastaneye hastalık için gitmezler bi süreliğine hiç olmazsa.☺
Gözünüz aydın. Bugün yarın çıkar inşallah. Böylelikle gelmiş geçmiş olsun. Görebildin mi?😻

Yeni kalktim.çocuklar daha uyuyor
Kahvemi içiyorum😀
En keyifli saat demiii. Dur bende alayım kahvemiiii. Çok uykum var. çook geç yattım aslında. Tel. Titredi sabah sabah uyandım. Dışarıda da çim biçiyorlar parkta. Ama ses gökdelen inşaatı gibi geliyor. Uyandım mı kolay kolay uyuyamam Bi daha. Bi kahve paklar gerçekten hatta iki☕☕

En keyifli saat demiii. Dur bende alayım kahvemiiii. Çok uykum var. çook geç yattım aslında. Tel. Titredi sabah sabah uyandım. Dışarıda da çim biçiyorlar parkta. Ama ses gökdelen inşaatı gibi geliyor. Uyandım mı kolay kolay uyuyamam Bi daha. Bi kahve paklar gerçekten hatta iki☕☕
Afiyet olsun canim.ic tabiki
Kahvesiz olmaz😊😊

X