Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi yönlerini düşün canım, hem için ferahlar hem de sen de mutsuz olmazsın. Çcuğunla mutlu olmaya çalış.
Düşünüyorum işte zaten devam ediyor ise bu evlilik bu iyi yönleri yüzünden. Oyun haricî hiç bir sıkıntı yok bide gezme tabiki. Bu ikisi haricinde çok iyi bir eş ve çok iyi bir baba

Günaydıııın 🥰
Kahvaltı yaptık
Bulasıkları makinadan çıkardım
Kirlileri yerleştirdim
Kıza hemen yemek koydum ocağa
Etraf temizlenecek
Tuvalet banyo temizlenecek
Dünden kalma biraz diğer oda dağınık az bsy o düzenlenecek
Ödevler de alındııı 😘🙃😁
Herkese bol sevgiler kolay gelsin:KK15:

Örnek vereyim yorgun olunca bazen mutfak toplasini sabah işe gitmeden yapardım şimdi değişti :KK70:sanki beni Nego Nego takip ediyormuş gibi hissedip yorgun da olsam mutfağı toplayıp wc yi yıkayıp öyle yatiyorum :super:
Bunları okuyunca mutlu oluyorum :oops:

Takipten ziyade ben en çok kendini kötü hissettiğinde işini bırakmayışını örnek alıyorum mesela.
Benim zayıf noktam çünkü kötüyken çok zor yapıyorum
Ayy bana mı didin
images.jpeg

Hanımlar ideal mükemmel koca yok,varsada ben görmedim. İnsan kusurlarıyla var bu hayatta. Nasıl ideal kadın(eş) yoksa koca da yok. Benimkini yazsam Nego Peygamber sabrı mı var dersiniz (hoş çenemle yerim adamı o ayrı🤣🤣)
Gönül istiyor ki hayat arkadaşımız gönlümüze göre olsun ama her istediğimiz olsa bu hayat nasıl imtihan olurdu. Elimizden geleni yapıp pes etmiycez tabii ki düzeltmek için çabalıycaz emek vericez seviyorsak yani.
Bardağın dolu tarafına bakıp, kendi içimize bakıp yaşamaya devam edicez. Birinin şikayeti bir diğerinin duası olabiliyor bazen bilemeyiz.
O yüzden tatlı canımızı fani dünya için yormayalım sıkmayalım. Bunları yazan ben her şeyi takan düşünmekten kendini defalarca hasta eden bir insanım. Değmiyor değmez hiç kimse içim değmez.

Hanımlar ideal mükemmel koca yok,varsada ben görmedim. İnsan kusurlarıyla var bu hayatta. Nasıl ideal kadın(eş) yoksa koca da yok. Benimkini yazsam Nego Peygamber sabrı mı var dersiniz (hoş çenemle yerim adamı o ayrı🤣🤣)
Gönül istiyor ki hayat arkadaşımız gönlümüze göre olsun ama her istediğimiz olsa bu hayat nasıl imtihan olurdu. Elimizden geleni yapıp pes etmiycez tabii ki düzeltmek için çabalıycaz emek vericez seviyorsak yani.
Bardağın dolu tarafına bakıp, kendi içimize bakıp yaşamaya devam edicez. Birinin şikayeti bir diğerinin duası olabiliyor bazen bilemeyiz.
O yüzden tatlı canımızı fani dünya için yormayalım sıkmayalım. Bunları yazan ben her şeyi takan düşünmekten kendini defalarca hasta eden bir insanım. Değmiyor değmez hiç kimse içim değmez.
Başkan gibi başkan beee, sen böyle diyince ben kendime geldim, boşu boşuna üzüyormusum kendimi vallahi. Herkesin mizacı, hayatı, evliliği bir değil. Benim kuzenlerim de eşlerinin gece geç gelmelerine arkadaş delisi olmalarına üzülüyor, bazen düşünüyorum böyle değil en azından diyorum. Her güzelin bir kusuru vardır, bizim de kusurlarımız var muhakkak. İyisiyle kötüsüyle devam ettirebilirsek önemli olan o bence. Şu fani dünyada geçireceğimiz 3 5 gün hayatı kendimize zindan etmeye ne gerek var

Günaydın kızlaaaar
Moralim çok bozuktur,gecem gündüzüme karıştı bebem sürekli altına kaçırıyor 🙄
Bozma moralini ilk aylar olabiliyor benimki kolay adapte olmuştu yani öyle düşünüyorduk ama 1 1 buçuk ay sonra kaçırmaya başladı birden

X