Düzenli Evimiz & Hayatımız

Slm kızlar buraya en son taşıniyorum yazmıştım taşındım ama ne yaptıysam ben bu evde düzen kuramiyorum asla istediğim gibi derli toplu temiz görünmüyor üç hafta oldu taşınali herşey gözüme batıyor tayin dolayısıyla 10 ay sonra da başka şehire tasincam ondan mı nedir bilmem bıktım herşeyden işin içinden çıkamıyorum 🤦🏻‍♀️Mutfak özellikle mutfakda dağınıklığa tahamulum yok ama bı türlü kafamdaki düzeni kuramadım ya 😭oyuzdende buraya girip hiç bişi yazamadım günlük işlerimi yapsamda içime sinmedigi için hiç bişi yapmamışim gibi sanki

Hanımlar ideal mükemmel koca yok,varsada ben görmedim. İnsan kusurlarıyla var bu hayatta. Nasıl ideal kadın(eş) yoksa koca da yok. Benimkini yazsam Nego Peygamber sabrı mı var dersiniz (hoş çenemle yerim adamı o ayrı🤣🤣)
Gönül istiyor ki hayat arkadaşımız gönlümüze göre olsun ama her istediğimiz olsa bu hayat nasıl imtihan olurdu. Elimizden geleni yapıp pes etmiycez tabii ki düzeltmek için çabalıycaz emek vericez seviyorsak yani.
Bardağın dolu tarafına bakıp, kendi içimize bakıp yaşamaya devam edicez. Birinin şikayeti bir diğerinin duası olabiliyor bazen bilemeyiz.
O yüzden tatlı canımızı fani dünya için yormayalım sıkmayalım. Bunları yazan ben her şeyi takan düşünmekten kendini defalarca hasta eden bir insanım. Değmiyor değmez hiç kimse içim değmez.
aslisc aslisc o yüzden canım kendini üzmüyosun gününü güzel geçiriyorsun

Ne güzel başlık bu böyle 🤗 doğumdan önce benim de duzenli evim vardı ama artık yok, kızım 6 aylık, sürekli yanında istiyor , bende vaktimi onunla geçireyim diyorum , gunduz uykusu da pek yok, olurda uyursa yemek yiyebiliyorum sadece, evde her yer her yerde, bu ara biraz daha düzen oturtabiliyorum gibi ama oturtamiyorum da gibi, ne zaman düzene girecek acaba
Gel canim gel Nego Nego seni de hizaya sokar😂😂

📍Kahvaltıda milföy yaptım yedik topladım
📍Fırını temizledim
📍Evi topladım
📍Oturma odası ve mutfağı süpürdüm
📍Büyük balkonu yıkadım
📍Sofra örtülerini yıkadım astım
📍Oğlumla kek yaptık pişiyor
📍Makineye çamaşır attım yıkanıyor

📌Küçük balkon yıkanacak
📌Çamaşır asılacak
📌Ders çalışılacak

Hadi o zaman toplaşın kizlarrrr ben açıktım :mad: öğlen yemekleriniz benden yiyelim güzelleşelimmmmm :kk77: ekmek ve tatlı yok :stop:

Eklentiler

• 20220810_120213.jpg
    20220810_120213.jpg
    164,9 KB · Görüntüleme: 37
X