Düzenli Evimiz & Hayatımız

Evlendik Sekiz sene el ele dolaşmak için hiç dışarı çıkamadık.
Çıkdığımız gün arabada yer kalmadı diye biz sevinçle biz yürürüz dedik

Günün ödevlerini alıyorum.
Buzdolabı ve bulaşık mak ben her gün silerim zaten, yüzünden silerim, el izi su izi olmasın diye
Pencereleri de silelim bakalım.
Ev temiz, dün süpürüp sildim.
Çamaşır da yok, aa hayret!
Bir yemek işim olur, bir de çocuklara tatlı yapacağım. Onun dışında okumalarımla geçen bir gün olsun istiyorum.

Bana da yol göster negooooooooo
Ciddi mi soruyorsun
Yürümeye başladılar sofra hazırlarken ellerine peçete ekmek gibi kendilerine zarar vermeyecek şeyler verdim sofraya götürdüler. Büyüdükçe tabak çatal falan.
Çamaşır katlarken çorap eşlerini buldurdum. Büyüdükçe bulaşık makinesini boşaltmaya yardım ettirdim. Ev süpürttüm bez verdim toz aldırdım.
Onların yapabileceği ne varsa yaptırdım yani.
Şimdi çöpümü büyük olan atıyor artık ekmeğimi de alıyor (yakın) tabii bu benim için zor oldu çok korumacı paniğim ama eşim ve tüm çevrem artık gözü açılsın çok sıkıyorsun çocuğu dediler ki haklılar çok saf sayemde

Haftada bir bana da yeter ama benim ki ona da yanaşmıyor
Bakalım ortayı bulacak mıyız

Kaç yaşında çocukların Nego?

Çünkü terazi haftada bir iyi ya her gün gezse yok demeyenler var Ali Rıza gibi kalbim tekliyor onları görünce
Her gün ben de sevmem evimi seviyorum. Ama haftada bir yeter, benim ki şey diyor sabah ayda bir demisim ahdkmdödçdd

Haftada bir bana da yeter ama benim ki ona da yanaşmıyor
Bakalım ortayı bulacak mıyız
Bulursunuz Jane.
Bulmalısınız yani
Aranızda başka problem yoksa, sevgi saygı varsa orta yol kolay.
Mizacı böyle demekki adam sevmiyor. O halde karısı için yapacak bunu. Önceleri sadece sizin için rica minnet çıksın. Daha sonra kendisi de zevk alacaktır bence.
Ondan da fikir alarak programlar yapın.
Kendisi seçsin nereye gideceğinizi. Başlarda bir anlaşma gibi yapın, alışınca düzene girer.

O kadar da fazla haftada bir normal ya hu. İşi çok mu yorucu?
Evet yorucu. Ama su var her gün çalışmıyor, bazı günler hep evde. Ben de çalıştığı zaman teklif etmiyorum, çalışmayınca çıkalım diyorum. Bahane arıyor, boşuna konu açmadım fazla tabi

Her gün ben de sevmem evimi seviyorum. Ama haftada bir yeter, benim ki şey diyor sabah ayda bir demisim ahdkmdödçdd
Ayda bir ne ya. İnsan hava almaya doğaya çıkar hiç olmadı. Mesele maddiyatda olabilir anlarım onunda çözümü var para harcamadan çıkar yürürsün nedir yani.

İlk yıllarda sorunlarımız oluyordu, hallettik hepsini. Bu kaldı umarım hallederiz

Ortak noktayı bulacak sevmiyorsa sevmiyor ama insan sevdiğinin hatırı için bazı şeylere katlanır.
Pes etme onun da seveceği şekilde kısa planlar yap öyle saatlerce olmasın ilk başta, zamanla alışır.

Sorma nego, saçım beyazlayacak yakında
Yok canım takma bu kadar ooo öyle her şeyi takarsan cidden değmiyor. Şimdiki aklım olsa diye çok diyorum ah olsa bu kadar dert etmezdim her şeyi kendime.
Rahat ol çatışmadan tatlı tatlı çözmeye çalış zamanla rayına giriyor evlilik.

Ortak noktayı bulacak sevmiyorsa sevmiyor ama insan sevdiğinin hatırı için bazı şeylere katlanır.
Pes etme onun da seveceği şekilde kısa planlar yap öyle saatlerce olmasın ilk başta, zamanla alışır.
Çıktığımızda da keyif alıyor aslında. Kendisi saatlerce oturmak istiyor dışarıda sonra. Ama çıkarmak zor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…