Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yok canım takma bu kadar ooo öyle her şeyi takarsan cidden değmiyor. Şimdiki aklım olsa diye çok diyorum ah olsa bu kadar dert etmezdim her şeyi kendime.
Rahat ol çatışmadan tatlı tatlı çözmeye çalış zamanla rayına giriyor evlilik.
İnşallah canım çok sağ ol. Ben kendim çıkıyorum en azından onu beklemiyorum, sadece arada eşlik ederse güzel olur diye düşünüyorum.

Çıktığımızda da keyif alıyor aslında. Kendisi saatlerce oturmak istiyor dışarıda sonra. Ama çıkarmak zor işte
Bir şey söyleyeyim mi😅 bende öyleyim çıkana kadar içim sıkılır istemem sonra açılırım🤣
Tamam işte çıkarken canım yarım saat bir yürüyelim de çıkarken keyifsiz olsada takma bunun senle ilgisi yok o tamamen onun kişiliği ile alakalı yani kişisel algılama. Çıkınca zaten açılıyormuş olur olur sizin iş😁

Bir şey söyleyeyim mi😅 bende öyleyim çıkana kadar içim sıkılır istemem sonra açılırım🤣
Tamam işte çıkarken canım yarım saat bir yürüyelim de çıkarken keyifsiz olsada takma bunun senle ilgisi yok o tamamen onun kişiliği ile alakalı yani kişisel algılama. Çıkınca zaten açılıyormuş olur olur sizin iş😁
Ahahha 😂
Ya evet ilk çıkınca ay sıcak ne güzel evde oturacaktık falan diyo, sonra kendisi dönmek bilmiyor. O konuda rahatım, olur inşallah

Günaydın🥰

Bugün işim yok genel bir toparlama dışında. Yarın sabah Adana’ya, haftasonu da Mersin’e geçiyoruz. 2 hafta kalmayı planlıyoruz☘️
Feci bir ağrıyla uyandım bu nedir Ya Rabbim ergen kızlar gibi ölüyorum ağrıdan ya 🥺
Geçmiş olsun☘️
neden ?😐 Benim de biraz öyle gece yeğenimi hastaneye götürdüler yatış verildi sarılık olmuş biliyorum geçici birşey ama ablam hastaneden çıkamadı bi türlü lohusalığı da zor geçiyor.Ikisi için de üzgünüm.😐
Ablanın yanında olması avantaj. Üzmemeye çalış kendini 1-2 güne çıkarlar. Şükür ki tedavisi var☘️

Konu açtım akşam belki görmüşsündür, eşimle bir türlü ortak noktayı bulamıyorum ya bonus. 3 yıldır evliyim düzgün çıkıp gezmiyoruz, bunaldım artık. Az önce anlattım ona da sürekli aynı şeyleri tekrar ediyormusum bilmem ne canımı sıktı, ya hu sen sorunu halletsen ben niye aynı şeyleri konusayım ki böyle yapınca onu göresim bile gelmiyor
Ahh ahh o sorun bendede var demekki yalnız degilmisim

Çoğumuzda var galiba
Malesef. Ben bu konuya bir çözüm bulamadım bende 3 senelik evliyim çocuk yokkende gezemedik pandemi dedim sesim çıkmadı. Çocuk oldu şuan tam dışarı çıkma zamanları zorla çıkarıyorum oda kırk yılın başında bir kere. Bana git istediğin yere gez dio kısıtlama yapmıyor. Ben onunla çıkmak istiyorum bı yanım da çocuğum bı yanımda kocam ama odun anlamiyor buda beni kendinden çok uzaklaştırıyor.

Malesef. Ben bu konuya bir çözüm bulamadım bende 3 senelik evliyim çocuk yokkende gezemedik pandemi dedim sesim çıkmadı. Çocuk oldu şuan tam dışarı çıkma zamanları zorla çıkarıyorum oda kırk yılın başında bir kere. Bana git istediğin yere gez dio kısıtlama yapmıyor. Ben onunla çıkmak istiyorum bı yanım da çocuğum bı yanımda kocam ama odun anlamiyor buda beni kendinden çok uzaklaştırıyor.
Ay aynısı yemin ediyorum. Ben de çıkar gezerim kısıtlamaz ama sonuçta hayat arkadaşım gezmek istiyorum onunla, bilmiyorum ne yapacağız

Ay aynısı yemin ediyorum. Ben de çıkar gezerim kısıtlamaz ama sonuçta hayat arkadaşım gezmek istiyorum onunla, bilmiyorum ne yapacağız
Benimki iki ay evde kaldı. Hadi gel dışarı çıkalım şöyle bir gezelim demedi. Bu iki ay içinde zorla ben 2 kere çıkardım onuda kısa mesafeler evin çevresinde iki dolandık girdik eve. Benimki pubg oynuyor ben ona bağlıyorum. Senin ki ne ile meşgul oluyor evdeyken

Hepinizden daha tecrübeli olarak diyorum ki asla mutlu olmanızı eşinize bağlamayın.
Onsuz çok mutlu çok aktif olun onu beklemeyin.

Evlilik iki kişilik hayat evet ama evlilik içinde de kendi hayatlarımız olmalı.
Yani eskiden yokmuş annelerimizin ama artık günümüz şartlarında olmalı.

Hayatınızda başka eksikler varsa onları tamamlayın.
Kişisel eksiklikler varsa onları doldurmaya çalışın.

Sıkıntıların sonunda olmadı yürütemedik dendiği an her konuda eksik biri olmamak için.

Ne güzel başlık bu böyle 🤗 doğumdan önce benim de duzenli evim vardı ama artık yok, kızım 6 aylık, sürekli yanında istiyor , bende vaktimi onunla geçireyim diyorum , gunduz uykusu da pek yok, olurda uyursa yemek yiyebiliyorum sadece, evde her yer her yerde, bu ara biraz daha düzen oturtabiliyorum gibi ama oturtamiyorum da gibi, ne zaman düzene girecek acaba

Çoğumuzda var galiba
Erkeklerin çoğunda var maalesef canım. Eşim kanepeye yapışık yaşıyor nerdeyse. Zamanla sen de peşini bırakacaksın mecburen. Ama bu sene akşamları birlikte yürüyoruz, hergün en az bir saat yürüyoruz. Çocuk olmaması belki de eşimin hareketsiz yaşam tarzından.

Yanlış anlaşılmasın dediğim gezmiyor diye ayrılırsınız demiyorum insan nelere katlanıyor gezmemesi basit bile kalır.
Kesinlikle canım, hem insan gerçekten alışıyor. Ben tek de gezebiliyorum. Tabi biraz bozuluyor çok sık evden çıkınca. Halbuki beni bilirsiniz ev kuşuyum:KK70:

X