Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı olsun nişanı Allah tamamına erdirsin

ablamjn ki beyaz cok kolay temizleniyor diyor ben kbir kac kere ocagini sildim hic yag leke vs kalmiyor hop siliniyor sunger ve bulasik deterjani ile
Öyle bence de.Benim gri iz buğu kalıyor çok uğraştırıcı bana göre hiç sevmiyorum.
Fiyatlar uçmuş olmasa idi ben de beyaz istiyordum ocak ve davlumbaz olarak almayı.

Öyle bence de.Benim gri iz buğu kalıyor çok uğraştırıcı bana göre hiç sevmiyorum.
Fiyatlar uçmuş olmasa idi ben de beyaz istiyordum ocak ve davlumbaz olarak almayı.
cok da ucuk degil bence fiyatlari makul geldi bana tabi ben bosch falan bakmadim ondan da olabilir ..

Yatakları düzelttim.
Evi topladık.
Tuvaleti, banyoyu deterjanlayıp yıkadım. Çöplerini değiştirdim.
Kahvaltı hazırladım,topladım.
Mutfaktaki koltuğun altını boşalttım düzenledim, atılacakları verilecekleri ayırdım.
Ardiyeyi düzenledim, atılacakları verilecekleri ayırdım.
Atılacakları attırdım.
Dondurucudan malzeme çıkarmıştım aşureyi pişirdim.
Soğuk çorba, taze fasulye,tavuklu bulgur pilavı yaptım.
Öğle yemeklerini verdim topladım.
Çamaşır katladım, makineye çamaşır attım.
Evi süpürdüm.
Kuran okudum.

Son düzenleme:
Okumalarım var onları yapıyorum. Aşure pişti
Allah kabul etsin Nego.Biz hiç aşure pişirmeyiz ailemde akrabalarımda böyle bi adet yoktur.☺
Aşurenin tadına ilk ortaokulda falan bakmıştım garip geliyordu görüntüsü bana yemezdim.
Şimdi komşular getirince üzerinden az biraz yiyorum sıcakken nar veya fıstık olursa severim. Eşim yer oğlan Allah affetsin iğrenç demişti çocuk hiç alışkın değil ondan uyardım ama yemez tabi.
Belki bir gün bizde aşure sever oluruz.

bizim evde de cocuklar yemiyor nohuttan tatli olur mu diyorlar halbuki ben senede 3-4 defa yaparim asureyi ama iste herseyim karistigi corba gibi gozuken biseyi tatli olarak gormuyorlae

bosch a yaklaşamıyorum dahi Benim gözüm de robot süpürge fritöz yada çamaşır kurutma makinasında bu üçünden birini almak istiyoree
benimde aklimda robot var ama adam da para kalmadi olmayan para ile ankastre ve bulasik makinasi alacagim c

bizim evde de cocuklar yemiyor nohuttan tatli olur mu diyorlar halbuki ben senede 3-4 defa yaparim asureyi ama iste herseyim karistigi corba gibi gozuken biseyi tatli olarak gormuyorlae
İşte çocukken biz de aynısını söylerdik. Büyüdükçe anlamınıza öğrenince anlamlı gelmeye başladı hoşgörüm arttı aşureye karşı☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…