Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün yaptıklarımdan hiç bahsetmemişim onu fark ettim
Kahvaltıyı hazırladım domatesler çok güzeldi menemen yaptım.
Bulaşıkları makinasını boşalttım.
Kirlileri dizdim elde yıkanacaklar vardı bayağ onları da yıkadım.
1 posta çamaşır katlayıp yerleştirdim.
Bebişi yıkadım, oğlumu yıkadım.
Şehriye çorbası yaptım.
Salonu süpürdüm.
Evi sürekli toparladım ama tekrar dağıldı çok sıcak oldu terden sırılsıklam olduk terasa çıktık toparlayamadım. Şimdi tekrardan bi girişicem mutfaktan başlayıp.

Küçük küçük parçalar halinde yediriyoruz karpuz kavun geçen de ablası dondurmasını tutmuş ağzına o geliyor aklıma bir de

Küçük küçük parçalar halinde yediriyoruz karpuz kavun geçen de ablası dondurmasını tutmuş ağzına o geliyor aklıma bir de
Küçük parçalardan bişey olmaz diye düşünüyorum Kavun karpuz suyunu ben yarım biberon veriyorum dediğim gibi soğuk ta oluyor bazı zamanlar. Kahvaltı yaparken fazla tüketiyor çocuğum çok seviyor alamıyorum elinden. Dondurma bende çok minik veriyorum çok nadir ama. Erimiş halde tattiriyorum bişey olmadı henüz. Erimeden soğuk verdiyse belki olabilir

Yarına çok işim var

Dört koldan mümine kardeşlerimden yardım istiyorum inşeallah

Maraton olur sopaynan iş yaptırma olur kendi işini göze sokma olur bir takım hangisi elinizde varsa görim sizi inşallah
"Canım sen neden temizliğe başlamıyorsun hâlâ?Bak hava da güzel" dedi bugün evimin direği
Yani yarın benim de bişeyler yapmam lazım.

Günaydınnnn hanımlar
Beklenen gün geldi bebek geliyor hayırlısıyla ablamı doğuma alacaklar.Bebeğin suyu bayağ azalmış 38.ci haftaya geldi şükürler olsun ki.
Riskli bi doğum bebeğin belli başlı sıkıntıları olabilirmiş ama ins.yeğenim sağlıklı bi şekilde doğar.
Allah dileyene bi kapı açar sağlıkla evlerine gelirler.
Dualarınızda yer verirseniz mutlu olurum sevincimi de hüznümüde paylaştığım bi yer burası benim için.

Oyy Rabbim ablanıza kolaylık versiinn incinmeden hayırlısıylaa doğum yapıp yavrusunu kucağına almayı nasip etsiin.Güzel haberi tekrardan burdan verin bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…