Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günayyydınnn ❤
Hayırlı cumalar 🌸🌸🌸

341e12ff6ae846eb194c473b76875adc.jpg

Günaydınnnn hanımlar:KK68:
Beklenen gün geldi bebek geliyor:emir_bebek: hayırlısıyla ablamı doğuma alacaklar.Bebeğin suyu bayağ azalmış 38.ci haftaya geldi şükürler olsun ki.
Riskli bi doğum bebeğin belli başlı sıkıntıları olabilirmiş ama ins.yeğenim sağlıklı bi şekilde doğar.
Allah dileyene bi kapı açar sağlıkla evlerine gelirler.
Dualarınızda yer verirseniz mutlu olurum sevincimi de hüznümüde paylaştığım bi yer burası benim için.💜💜

Bu zamana gelmiş ya şükür sağ salim doğsun inşallah kavuşsunlar

Beklenen gün geldi bebek geliyor:emir_bebek: hayırlısıyla ablamı doğuma alacaklar.Bebeğin suyu bayağ azalmış 38.ci haftaya geldi şükürler olsun ki.
Riskli bi doğum bebeğin belli başlı sıkıntıları olabilirmiş ama ins.yeğenim sağlıklı bi şekilde doğar.
Dualarınızda yer verirseniz mutlu olurum sevincimi de hüznümüde paylaştığım bi yer burası benim için.💜💜
Rabbim hayirli bir dogum nasip etsin insallah. Benim de suyum azdi doktorum felaket tellali gibi butun olumsuz seyleri soylemisti bana sonra doktorumu degistirdim. Cok sukur kizim saglikli bi sekilde 37 hafta 4 gunlukken dogmustu.

Ayy hayırlısı olsun canım üzülme kuzum hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde bi hayır vardır.
Kolay değil söylemesi tabi ama Allah kuluna yardım eder.🙏💜
Öyle canım hakkımızda hayırlısı hep öyle dua ettim zaten🙏
Çok sağ olun güzel sözleriniz destekleriniz icin💚

Rabbim bir avazda doğum yapıp sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ablaciğina rabbim kolayliklar versin cumanın yüzü suyu hürmetine

Küçük parçalardan bişey olmaz diye düşünüyorum Kavun karpuz suyunu ben yarım biberon veriyorum dediğim gibi soğuk ta oluyor bazı zamanlar. Kahvaltı yaparken fazla tüketiyor çocuğum çok seviyor alamıyorum elinden. Dondurma bende çok minik veriyorum çok nadir ama. Erimiş halde tattiriyorum bişey olmadı henüz. Erimeden soğuk verdiyse belki olabilir
Külahtaydı daha erimemişti canım
Eğer canımsansa diye başlayan bir cümle kurmadın mı limonsuz?
Şartın şartı varsa bir cümlede orda bir Erzurumlu , ığdırlı olabiler 🤣
Aşurelik almaya gidicem bu sene daha çok yapmak niyetindeyim güzelce altından kalkmak nasip olur inşallah
Allah kabul etsin şimdiden kolay gelsin

X