Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gunaydin lar
Bugün bi evi süpürrüm .sonrasini dinlenmeye ayirim diye düsünürken bi anda yaprak saracagim aklima geldi.dun gece cocuklara yarin ne yemek yapsam diye sordugumda kızımın klsaik cevabi yaprak sarma dedi.buzlugumdada vardi çikardim
Kahvaltiyi yaptık. Sofrayi toplicam.yataklari toplar supürge acarim.buzdolabini dün sildim. Yaprak sarmaya başlamadan once bi market yapicam eksikler var.sonra salonda klima acik tv seyrederek yapragimi sararim

Geçmiş olsun züpürge. Salgın var. Kızım da hastalandı ateş düşmüyor doktora gittik antibiyotikten sonra toparladı.

Gunaydin
Bugun baya erken kalktik
Kahvaltiyi yaptik mutfagi toparladim bulasik makinasini çalıştırdım bitince bosaltcam. Kahvaltiya kizartma yaptim ortalik batti o yuzden ankastre ve tezgahi bi guzel temizledim.odalarimi toparladim. Camasir makinasina camasirlari doldurdum aksam yikatip asicam. Odevi yeni yapmıştım o yuzden kendime baska bir odev ayarliycamkizim uyuyo,oglum babasiyla hastaneye gitti goz randevusu vardi oglusumun. Ortalik sakinken biraz kitap okuycam

Merhaba
Bugun tembelim, bu ara çok yoğun günler geçiriyorum yorgunum.

Klasik sabah rutini (ev havalandır, yatak topla, kahvaltı, mutfak topla süpür)
Sonrası bugun ütü yapmayı düşünüyorum haftasonu görümcemin nişanı var ve biraz yoğun geçecek bu önümüzdeki günler. Ütü ve alışveriş işimi bugun yapmak istiyorum.
Buzdolabı ödevini alıyorum.
Buzluk da dondurucu da elden geçsin, bu işi de sevdim şimdiden, yapacağım inşallah.
Haydi hayırlısı bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…