Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kolay gelsin

Tatil dönüşü eve çöp kamyonu ile girişim
Videonun altındaki yazı tam şimdi düşündüklerimdi. O kadar zorluk sıkıntı yaşıyorum hala sabah kalkıp günlük rutine devam ediyorum. Bunalım depresyon bir gün bile sürmüyor süremiyor o bile lüks bana diyorum. Yaşıyorum işte öyle ya da böyle

Günaydın

Köyden bi geldim şartel atmış buzdolabındaki herşeyi attık ama hâlâ kokuyor. Kahve, çay, sirkeli su bile koydum ama geçmedi
O çok kötü kokar. Arka tarafta kutu gibi bir şey var oraya biriken suyu da temizleyin. Dolabın içine mangal kömürü koy kokuyu çeksin

Selamlarr
Günaydın

Köyden bi geldim şartel atmış buzdolabındaki herşeyi attık ama hâlâ kokuyor. Kahve, çay, sirkeli su bile koydum ama geçmedi
Mangal kömürü kokuyu çekiyormuş canım Nego da söylemiş bence doğrudur

Nego Kaptanım bugün benim ödev dağ gibi olan ütüyü yapmak olsun:)

Çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım
Doktora danışıp meyve suyunun ya da ayranın içine atıp versen içer mi acaba
Bilmiyorum ki kuzum şaşırdım kaldım ateş düşürücünün etkisi geçtiği an yükseliyor
Günaydın

Aman geçer inşallah bi arkadaşım anlatmıştı dolabı kurtlanmış
UcanSupurge canım benim geçmiş olsun
Çok sağol canım
UcanSupurge hastalık filan yok inşallah
Niye uykusuzsun ?
Bebek hasta kuzum ateşleniyor uyumuyor huysuz
Oyyy salgin var valla hastalık kayniyor heryer gecmis olsun canım UcanSupurge
Allah razı olsun canım geçsin artık çocuk da ben de yorulduk
UcanSupurge çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canım

Çok geçmiş olsun canım biran önce iyileşsin

Aynen jesikommmmm 7 saat geriden geliyorum ben sizdenn zalıımmm çok uzak
Sende oglen 11 suan desene be yavrum

Duymaktan bunaldin belki ama allahtan gitmistin zamaninda TC den. Az cok halimizi biliyorsun. Biz yine hamdolsun iyiyiz de olmayan zorda olan cok var. Esimde 2 kg patates 2 kg sogan bir sut istedim 2 de ekmek 86 tl gitmis.

Aynen şu an saat 11:17 jesiiimmm

Biz tam kötü zamanda ayrıldık Türkiye’den iki yıl oldu buraya geleli eşimin görevi sebebiyle geldik ama geri döneceğiz normalde 15’ine dönecektik ama şu an süreç uzadı ne zaman döneceğiz belli değil paranın hiçbir değeri kalmadı artık jesimm

Benim tek gelme sebebim sağlık sistemi İki yıla yaklaşıyor gebelik istemim bir arpa boyu yol katedemedim. Gelir gelmez zaten Ücretsiz iznim bitecek işe başlıcam sonra direk tedaviye yoğunlaşacam keşke bu izinde iken yavrum olsaydı ama nasip değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…