Düzenli Evimiz & Hayatımız

Alıngan insanlara tahammül edemiyorummmmmmmmmm. Al uykum kaçtı, saç baş yolasım geldi gece gece, ne güzel köyde mis gibi yatacaktım, arkadaş dramaqueenler neden beni buluyor yav. Balık burcu benim ama ben bu kadar alıngan değilimmmmm, insanı hayattan soğutur böylesi yemin ediyorum. Allah çevresindeki insanlara sabır versinnn

Noldu kız

Yav kızın biri ömrümü yedi, sürekli alınıyor. Milletin ortasında utanmadan sana istediğini diyor, uyarıyosun espri yaptım diyo ve alınıyor. Saçma sapan şey söylüyor, düzgün cevap veriyorsun yine alınıyor. En önemlisi de ben iyi kalpliyim gibi görünüp arkadan bu kız değişti diye laf yapıyor herkese, daha çok var da anlatamıyorum, yani insanların ortasında istediğini söyleyeceğini sanıyor sana kızınca alınıyor ben de seninle arkadaşlık yapmak istemiyorum dedim. Sildim.

Öyle çoook dengesizler var ya .Varlığı bişey kazandırmayan insanların yokluğu bişey kaybettirmez. Ev temizliği galeri temizliği yaptığımız gibi az da insan temizliği yapmak gerekiyor nego bunuda ödev diye versin bize :)

Aynen öyle, üzerimden büyük bir yük kalktı ya. Nasıl rahatladım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…