Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne var la bebem var benim bebemmmmm senin gibim osssura osura yatmıyorum :63:
ama büyüt sende feraha ereceksin :KK68: gecen denize gittik ben oturuyorum en fazla kiyiya gel diye uyari yapiyorum ortancaya :KK70:
oglan kardesimin 2 yasindaki veleti kumsuz yerimizi birakmadi .

kum atmayi oyun saniyor Allahim dedim iyi ki yapmisim zamaninda simdi versen bakamazdim :dua:

ama büyüt sende feraha ereceksin :KK68: gecen denize gittik ben oturuyorum en fazla kiyiya gel diye uyari yapiyorum ortancaya :KK70:
oglan kardesimin 2 yasindaki veleti kumsuz yerimizi birakmadi .

kum atmayi oyun saniyor Allahim dedim iyi ki yapmisim zamaninda simdi versen bakamazdim :dua:
Minik sabah motivasyonun icin sagol ya benim önümde bi 4 yil varmis daha gidip bayilip geleyim

Bendee şuracığaa güzel dileklerde bulunmak istiyorumm. :KK200:
Ağustos kalbimize güzellikler getirsin:dua:
Benim gibi her ayı bir umutla bekleyen anne olmak isteyen arkadaşlarımın ayı olsunnn.:anneadayı:
Kimseye dert sıkıntı hastalık uğramasın.Hep mutluluk huzur sizlerle olsunnn:KK60::KK60:

EAF095AF-FC0A-4A4C-B17D-A55117AB5A98.jpeg

Bendee şuracığaa güzel dileklerde bulunmak istiyorumm. :KK200:
Ağustos kalbimize güzellikler getirsin:dua:
Benim gibi her ayı bir umutla bekleyen anne olmak isteyen arkadaşlarımın ayı olsunnn.:anneadayı:
Kimseye dert sıkıntı hastalık uğramasın.Hep mutluluk huzur sizlerle olsunnn:KK60::KK60:

Eki Görüntüle 3105322
İnşallah minnosumm ne guzel dilekler bunlar 😍😘😘😘

Minik sabah motivasyonun icin sagol ya benim önümde bi 4 yil varmis daha gidip bayilip geleyim
umranto nun bebeyi gorunce hosuma da gidiyor ne yalan soyleyeyim :KK53: seninki ne kadarlik oldu o_O 1 yasa kadar sevimliler de ondan sonra some problems :KK53:

bende 3 tane 2 sini tek dertleri yemek icmek :işsiz: ortanca 2 yas sendromu ile kapisir belki galip gelir :olamaz: sen bakma bende cok raat degilim :KK70:

X