Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın🌼Merhaba 30 yasinda evli iki çocuk annesiyim.Bu forumu üyelik açtığımdan beri takip ediyorum.Nerdeyse 1 yıldır evde hiç iş yapasım gelmiyor sürekli halsiz ve bitkinim.Daha önceden üyeliğim vardı e posta değişince tekrar giriş yapamadım.Sizleri takip ederek biraz istekli olmaya başladım.Ama bu erken uyanma isini bir türlü beceremiyorum uykuyu çok seven biriyim😅ne yazık ki.Siz erken uyanmayı nasıl başardınız bana ne önerirsiniz bu konuda❣❣❣
Erken yat canım en verimli uyku saati 23.00 ile 05:00 arası :super: çalıştığım için gerçi yıllardır hiç bilmem ki geç kalkayım

Erken kalkınca gün dolu dolu geçiyor fazlasıyla :super:

Bende geç kalktığım zaman ve çok uyuduğum zaman kendimden nefret ederim. Tüm gün mıyık mıyık hiç bir şey yapasım gelmez. Erkencilik iyidir gün çok bereketleniyor. Alışırsın biraz zaman tanı kendine yavaş yavaş erkene çek uyanmanı ya da bir gece sabahla akşam mecbur erken yatarsın diye düşünüyorum. Daha dinç olacaksın emin ol.

Kızlar Çok şükür biraz toparlandik.Ne zormus ya hastalık.Heleki çocukların ki.
Bi kaç gündür pek bisey yapamadım.
Bugün isler birikti beni bekliyor.
Yepyeni bi ay ve yeni bir hafta..
Hepimiz için çok güzel bi gün olsun inşallah.
Sağlık yerinde olmayınca hiçbir şeyin tadı da anlamı da olmuyor.

Evet kizlar
Ortalik toplandı
Kahvalti yapilip mutfak toplandi
Salon mutfak antre supüruldü
Balkonda yorganimi yıkadim
3mak.carsaf katladim.cocuklarin yataginin carsaflarini serdim
Tekrar camasir yikayip serdim
Temizlik kovama şampuanili su yapıp tozlari aldim.kapi cam nerde parmak izi varsa hepsinin üstünden gectim
Namaz kıldım
Pazara gittim geldim
Kisir yaptim yedik bulasikari mk.yerestirdim
Pazardan aldıklarımi yerlestirdim.meyveleri yıkadim.
Şimdi en zor olan çocukları derste otutturdum.konusmadan ders calısmalarini saglicam.Allahim sen yardim et

X