Düzenli Evimiz & Hayatımız

1 posta çamaşır katladım sepette duruyor yerleştiteceğim.Araba sürmeye çıktık eşim iyi puan verdi iyisin diyor.
Artık ana caddelere indim hayırlısıyla ins.işin mantığını çözünce kolaylaşacak.

Neye karşı isem bende hepsini yaptım. Ayakta sallamaya karsiydim kucağa almaya karsiydim telefona tablete karsiydim hepsini yaptım. Ben TV'den açıyorum YouTube yi teli ağzına alıyor hem atıyor hemde yakın olmasın diye gözleri bozulmasın TV hem büyük olduğu için daha çok ilgisini çekiyor. Oyuncaklar Lada destekliyorum az biraz da olsa beni rahat bırakıyor. Sonra evin içinde arayıp buluyor beni. Benimki çekmece leride karıştırıyor her an bişey yapacak diye fazla tek bırakamıyorum

Babaya sarma konusu bendede var bu yüzden çok tartışıyoruz. Bide bana diyor ki sen annesisin bakmak zorundasın sende babasisin sende bak benim kadar illaki herşeyini benmi yapmak zorundayım
Şuan böyleyiz başı dizimde aç aç oturuyorum

Eklentiler

• IMG_20220728_210207_982.webp
    282,2 KB · Görüntüleme: 41
Benimki ben şunu bunu yapacam dediğimde bakıyor. Yapılacak bişey olmayınca bakmıyor ben çok dellenicem o zaman bakıyor ozamanda söyleniyor işte küçücük çocukla uğraşıyorsun felan filan diye bide benim ki pubg oynuyor ozaman ayrı bı ayar oluyorum. Pubg oynayacağına çocuğumla oyna.

O da sıkıntı emeklediği zaman korkuyor insan

Ahhh erkekler nolur yardımcı olsalar azcık. Benimki genel olarak bakar dün bakmayınca bende bıraktım işi kapandım sonra geldi. Aynen yapılacal bsy olmayınca benimki de bakmaz zaten yoruluyorum der bende kıyamıyorum zaten 24/24 çalısıyır ama napalım mecbur veriyoruz

O da sıkıntı emeklediği zaman korkuyor insan
He yaa geçen banyoya girmiş karanlıkta nasıl bulduysa kovayı devirip üstüne çıkmış bacaklarını ayırmış ne inebiliyor ne hareket edebiliyor bas bas bağırıyor yavrucuğum. Allah'tan klozete gitmemiş Allah korusun yaa şimdi hep kapıyı kapalı tutmaya çalışıyorum nerde napacagi belli olmuyor. Ya ayakları gidince ne olacak bu çocuk balkon ve camlardan korkuyorum hemen önlemi mi Alacam az bı yürümeye başlasın

Allah muhafaza çok dikkat etmek gerek canım benim nasıl korkmustur şimdi bizin balkon yok hem kızım daha emeklemiyor.

Ya bende aynı düşüncedeyim yoruluyor adam akşam gelip bide çocuk mu baksın. Ama işte mecbur kalıyorum akşama kadar bende bu çocuk bide evde temizlik bide çocuk huysuzsa insanın çocuğu bı verip kafa dinleyesi geliyor. Onların da anlaması lazım. Yapacak bişey yok bu Devran hep böyle sürüp gitmez bir gün bizde vuslata erecegiz

Ahhh insaAllah

Öğleden beri çocuk uyutmaya çalışıyorum yok uyutamadim verdim babasına yeter dedim ya al sıra sende al sen uyut uyutuyor bakalım bende biraz kafa dinleyim mevlamin huzura çıkıp akşam namazımi kilayim
Allah kabul etsin ben kılmadım daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…