Düzenli Evimiz & Hayatımız

Asansörde mi kaldın
Neyse tamam çıkmışsın kalk iş yap
Evet ya, korkunçtu. Ödüm koptu hıçkıra hıçkıra ağlayarak direkt eşimi aradım adam noldu noldu diyor, dedim asansörde kaldım ödüm kopuyor
Yönetici evdeydi de 2 dk ya açtı kapıyı. 2 dk içinde kan ter içinde kaldım, galiba aşırı korktuğum için mideme vurdu. Kendimi zor eve attım

Kötü olmuş neyseki kısa sürmüş geçmiş olsun.

Kızım uyuduğunda yapıyorum bir kısmını eşim 24/24 çalısıyor o evde olduğu gün işim bitmiyor. Nasıl olacak bilemiyorum
Evi süpürürken beraber süpürüyoruz çok seviyor süpürge sesini ayrıca süpürgede ilgisini çekiyor benimle birlikte dönüyor. Diğer işleri yaparken zorlanıyorum tabi. Fırsatını kollamaya çalışıyorum. YouTube den çocuk şarkıları açıyorum oradaki bazı karakterler ilgisini çekiyor önüne de oyuncak felan koyuyorum. Ordan sıkılınca başka şekillerde fırsatını yakalamaya çalışıyorum işte. Mecbur temizlik şart emekledigi için yerler temiz kalmak zorunda. Öğleden beridir uyutmaya çalışıyorum inadını dikti uyumuyor çocuk oysa çokta uykusu var mizmizlanip duruyor sabır ya sabır geçecek bunlarda bizde bir gün rahata ericez inşallah

Teşekkür ederim Allah razı olsun. Çok zor bir bebek zaten kucaklaya kucaklaya hem kulunçlarım hasarlı hem pörçüğüm düşmüş enjektörle besledim anne sütü almadı mama içti ahh memlekete gidelim benden uzaklasır biraz dedim ailem kalabalık bir haftadır geldik daha fena. 23 küsür gün evvelinden gittim babayı unuttu eskiden dururdu ondan şimdi onu da kaybettik

Çanak çömlek ne varsa koyuyorum önüne babada bile durmuyor bu da beni hırçınlastırıyor adama sarıyorum
Babaya sarma konusu bendede var bu yüzden çok tartışıyoruz. Bide bana diyor ki sen annesisin bakmak zorundasın sende babasisin sende bak benim kadar illaki herşeyini benmi yapmak zorundayım

Aksine makinadan çok korkuyor oysa onu bütün seslere alıstırmaya çalıstım emeklemiyor daha yoksa çok zor olurdu yerlerin günde 2 defa temizlenmesi lazımdı. YouTubeden video açıyorum en azından işimi bitirene kadar -ki telefona çok karsı olan ben meğer anneler mecbur kalıyormus telefonu atıyor 1 2 dk odaklanıp. Ben telefondan fön makinası pış pış sesi açıyorum sayesinde yarın saatte olsa fazla uyuyır uykusu hafif

olsun sıkıntı yok minik degilim ama kosaca minik de diyebilirsiniz nasilsjn :))
Nasıl olayım sürekli ter içerisindeyim duş almak günde bilmem kaç kere üst değiştirmek fayda vermiyor. Bebişi uzun emziremiyorum bazen kısa kısa emzirme molası yapıyoruz.
Sürekli saunada gibiyiz Allah sen yardım et Ya Rabbim.

Babaya sarma konusu bendede var bu yüzden çok tartışıyoruz. Bide bana diyor ki sen annesisin bakmak zorundasın sende babasisin sende bak benim kadar illaki herşeyini benmi yapmak zorundayım
Bizde tartısıyoruz adama şunu yap diyorum emri vaki yapma diye kızıyor oysa çok çok yaşça küçüklerüm bile olsa rica ile bsy isterim nasıl gerikmişsem artık o konuda günahını alamam dün bakmıyorım odaya kapandı bende etrafı toparlamıyorum sonra bana ev dağınık deme b2nde diğer odaya kapandım sonra uyandı baktı kıza mecburen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…