Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kutbettin Kutbettin aslisc aslisc korkutmayın beni bacılar bunlar iyi günlerim mi yani😂
Bunlar iyi günler bugün eski günleri yad ediyordum ne güzel mamasını içirirdim az vakit getirirdim sonra işimi yapardım 😊 ama şuan bütün vaktüm o ve sağlığım bozuldu ama her çocuk böyle dğl arkadasımla aynı gün doğum yaptık bebeği MasaAllah çok uysal ikincisine 4 5 aylık hamile bebeği uysal olmasa ikünciye hamile kalınmaz

Bunlar iyi günler bugün eski günleri yad ediyordum ne güzel mamasını içirirdim az vakit getirirdim sonra işimi yapardım 😊 ama şuan bütün vaktüm o ve sağlığım bozuldu ama her çocuk böyle dğl arkadasımla aynı gün doğum yaptık bebeği MasaAllah çok uysal ikincisine 4 5 aylık hamile bebeği uysal olmasa ikünciye hamile kalınmaz
Allah yardımcınız olsun ya valla zor annelik. İnşallah akıllı uslu olur 🤭

Allah yardımcınız olsun ya valla zor annelik. İnşallah akıllı uslu olur 🤭
Rabbim acılarını göstermesin ilk zamanlarda çok zorluklar çektik sağlık problemleri yasadık ciddiydi hemde o günler aklıma gelince şükr ediyorum ama gerçekten şuan çok azab ediyoe bana. Kendisini asla ihmal etmiyorum ilk doğduğunda sorun yasadık diye kendisine çok düşkünüm herşeyini saatle yaparım o kadar dikkat ediyorum memlekette herkes bana çok düşüyorsun üstüne kendüne azap ediyorsun diye bir de o azap ediyor napalım 😁 iyi olsunlarda elbet geöer büyürler yengem sana bu yaptıklarını videoya al büyüdüğünde göster diyoe 1 hafta kaldı bende kadın sabıe sana dedi 😁

Neye karşı isem bende hepsini yaptım. Ayakta sallamaya karsiydim kucağa almaya karsiydim telefona tablete karsiydim hepsini yaptım. Ben TV'den açıyorum YouTube yi teli ağzına alıyor hem atıyor hemde yakın olmasın diye gözleri bozulmasın TV hem büyük olduğu için daha çok ilgisini çekiyor. Oyuncaklar Lada destekliyorum az biraz da olsa beni rahat bırakıyor. Sonra evin içinde arayıp buluyor beni. Benimki çekmece leride karıştırıyor her an bişey yapacak diye fazla tek bırakamıyorum
Kaç aylık bebiş?☺ Tv ye dikkat et canım elinden geldiğince az sürede tut her daim oğlum gec konuştu hassasiyetim bu yüzden.Benim kız 8 aylık bakınca da arkasını çeviriyordum.

Bizim kız çok terlemiş küvete soktum bi baktım küvete yapmış iş çıkardı bana:olamaz: Asla bırakmıyor peşimi mutfağı toparlamama izin yok.Benim kızda bana eziyet ediyor resmen😴😴
Benim kız 8 aylık iken bilmezdi beni bu iki haftadır çok kötü bağlandı bana aynı ortamda olmamıza rağmen ayağa kalkamıyprum bile

Hele hele havalara
m0501.gif
Valla Negocugum bugün iyi iş yaptım, ben hava atmayım da kim atsın 😂

Ev derli toplu..... 😁 Yarına yemek dışında işim yok diyeceğim ama kesin bulurum bir şeyler 😂

Kaç aylık bebiş?☺ Tv ye dikkat et canım elinden geldiğince az sürede tut her daim oğlum gec konuştu hassasiyetim bu yüzden.Benim kız 8 aylık bakınca da arkasını çeviriyordum.
9 aylık. Bende aslında TV tablet telefon bu tür şeylere karsiydim. Fakat gün içinde 1 saat bile bırakabilecegim kimse yok ne kendi ailem ne eşimin ailesi bana yakın değil. Bulunduğum çevrede kimsem yok. Hatta bırak aile tarafı komşum bile yok diyebilirim ben buraya iki sene oldu geleli pandemi dönemi olduğu için komşu da edinemedim diyebilirim. Yapayalnız oluncada mecburen TV telefon bunlardan meded umuyor insan. Akşam baba gelene kadar babada bir saat anca ilgileniyor sonra yine bende çocuk inşallah bı sorun olmaz bı aralar çok tvye bakıyordu ama şimdi emekledigi için TV karsisinda pek kalmıyor biraz bakıp etrafı kurcalamaya koyuluyor :)

9 aylık. Bende aslında TV tablet telefon bu tür şeylere karsiydim. Fakat gün içinde 1 saat bile bırakabilecegim kimse yok ne kendi ailem ne eşimin ailesi bana yakın değil. Bulunduğum çevrede kimsem yok. Hatta bırak aile tarafı komşum bile yok diyebilirim ben buraya iki sene oldu geleli pandemi dönemi olduğu için komşu da edinemedim diyebilirim. Yapayalnız oluncada mecburen TV telefon bunlardan meded umuyor insan. Akşam baba gelene kadar babada bir saat anca ilgileniyor sonra yine bende çocuk inşallah bı sorun olmaz bı aralar çok tvye bakıyordu ama şimdi emekledigi için TV karsisinda pek kalmıyor biraz bakıp etrafı kurcalamaya koyuluyor :)
Valla demesi kolay diyeceksin belki ama aynısi benim de başımda olduğu için kolay olmadığınin farkındayım. Gerekirse sıkılsin , bos otursun ama TV karşısına koyma bebeğini derim. Ben gittiğim her yerde kapattiriyorum , gerekirse o odadan çıkıyorum. Bilmiyorum çok minikler henüz:KK43:

X