Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok iyi aslında çok kalabalığı sevmiyorum ama minimal bir yaşam çok uzak bana

olmaz kız bu devirde bi paket bebek bezi bile çok hediye için
Olsun kızz bebişe feda olsun Rızkıyla gelsin inş.
Sleepy var ama evde olur mu? Prima kullananlardansan hiç kullanamadık bez dediğin hep aynı değil mi parayı çöpe atmak gibi birşey bence.
Siz isim düşündünüz mü yeğenimde erkek bebek olacak ins.bizimkiler hala bulamadı düşünüyorlar ben hiç böyle değilimdir nokta atışı yaparım isim konusunda.☺

premium care aldım büyüğe onu kullandım diye hak geçmesin dedim teneffüs.
bizim oğlan alerjikti hiç değiştirmeye bile yeltenemedik belki bunda yelteniriz duruma göre.

ismi babası koydu:) geç koydu biraz ama. buyikte cinsiyeti öğrendiğimiz gün koymuştum ben adını
isimli kapı süsü falan da geldi tospagamin bi kendisi eksik:)

Şu zamanda minimal ev görmek zor.Benim evimde de gereksiz çok eşya yoktur bende sevmiyorum kalabalığı 2+1 ama bana küçük geliyor metrekaresi çok küçük değil 110 var.
Sen baharat sevmiyorsun ama sanırımbende baharat severim kavanozlarda bazısı bi kısmı da ocağın yanında bi çekmecede olmazsa olmazım çok kullanıyorum.☺

Ben 8 aydır premium care kullanıyorum bacım aynı sebepten değiştiremedim ama bu hafta aktif bebek kullandım yapacak birşey yok

Benim ev minimal sayılır ama baharatlığım 24 adet. Hani bakıyorum memlekette 3 baharatı olan ev mümkün mü aslaaaaaaaa bizim boğaz herşey ahhahaha

En iyisini annesi bilir canım çok adaletli bi düşünce nasılda içi el vermiyor gönlüne göre davran tabi
Kv aklıma geldi şimdi o kadar adil ki eşime karşı sunduğu hayat standardı bile çok farklı Sen bi bezde böyle düşünüyorsun.Sen anneysen bu kadın tipleri ne anlam veremiyorum.
Ayy bende öyle ama cinsiyeti öğrendiğimde katarım ismini bana göre güzel bi enerji veriyor ama karnında iken adıyla hitap etmek.
Maşallah herşeyi hazır bekleniyor paşazade

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…